Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kell nekem ezen...

Szerintetek kell nekem ezen aggódni?

Figyelt kérdés
Tegnapi uh-on harántfekvésben feküdt a babám. 22 hetes vagyok, dokim szerint biztosan befordul vagy így-vagy úgy...tehát ne aggódjak. De pontosan mit is jelent ha így marad?Azt mondta erről még ráérünk beszélni....félek, hogy ez bajt jelenthet...volt valaki így???Segítenétek?
2014. márc. 25. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy harántfekvésben van most, nem jelent semmit. Ilyenkor még forog, van helye. Az is lehet, hogy holnap már épp fejjel lefelé lesz, aztán meg fejjel felfelé.. Aggódni akkor lehet (de akkor sem muszáj), ha 34-35 hetesen is így fekszik. Akkor mindenképp császár lesz, azt hiszem. Viszont, sok olyan esetről hallottam, hogy a baba utolsó héten, vagy szülés előtt fordult be.

Az fiam 28 hetesen még fenekelt, fejjel felfelé, 34 hetesen már be volt fordulva.

Szóval van még bőven ideje forgolódni a babádnak, nem lesz semmi baj.:)

2014. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írta. Nekem a 37!! héten fordult be a lányom haránt-faros helyzetből. Max, császár lesz, de a fejlődésére semmilyen hatása nincs.
2014. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!