Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy ezen a...

Normális az, hogy ezen a héten szinte minden nap fájt a hasam? Rossz időben jobban fáj a hasam alja+az egész derekam. Már kezdek aggodni.

Figyelt kérdés

hétfőn megyek dokihoz.azzal nyugtatom magam,hogy minden rendbe van csak a baba növekszik.de ez normális?

8-9 hetes vagyok


2008. jún. 14. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, ha nincs mellé görcs ami erős vagy vérzés.
2008. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetnek ilyen apróbb fájdogálások, de nem gondolom, hogy ez jellemző lenne. Nálam pl nem fordult elő. De arról olvastam, hogy a erőssebb derékfájás az nem túl jó. Ne gondolj rögtön rosszra, de én a helyedben megkérdezném az orvosomat. A baba növekedését pedig úgy érzékeltem, hogy a méhszalagok nyúltak, ezért szurkálást éreztem olyankor a hasam bal és jobb oldalában. Ezt is inkább kicsit később éreztem, nem a 8-9. héten, hanem amikor már kezt nőni a baba illetve láthatóan a pocak.
2008. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!