Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhang figyelő - a saját...

Szívhang figyelő - a saját verőeremet hallotuk?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok, aptunk egy magzati szívhang figyelőt, amit lelkesen kipróbáltunk... találtunk is szívhangot, de kb. csak 98-100-at vert percenként. S saját verőerem lehetett? Mert a baba szívének 120 - 140-et kellene vernie ha jól tudom...
2014. febr. 20. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Jol tudod.

Sztem vagy a tied vagy a köldökzsinort /placentát találtad meg. Ezért nem vettünk. 16 hetesen még a védőnök is nehezen találják meg. Alul keresd bugyivonalnál. Felismered egyből. mint egy kisvonat 140 kb.

2014. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én pontosan a jobb oldalon a szeméremcsontom felett találtam meg sokáig. Keresgélj még, az nem a baba volt szerintem.
2014. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mi semvettük, kaptuk, és ha már ott volt nagy volt a kísértés, hogy kipsóbáljuk... de most csak ideges lettem tőle :(...
2014. febr. 20. 08:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Az a sajátod lesz. Mindig úgy kezd, hogy meghallgatod a saját szívhangodat, és utána keresed a babádét. Hidd el, nagyon feltűnő, olyan, mint a vonat zakatolása.
2014. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a félregépelésekért, azt hiszem tényleg picit felidegesítettem magam :).
2014. febr. 20. 08:34
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kezdek megnyugodni, hogy nem a babával van baj... akkor még kísérletezünk. :)
2014. febr. 20. 08:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem mikor már nagy volt a baba akkor is volt, h úgy elbújt, h csak magamat hallottam:-)
2014. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
jó dolog ez a szivhang figyleö nehogy már bocsánatot kérj érte hogy ahsználsz ilyet. Én is fogok venni mert Anyósomnak volt egy magzat elhalása 7. hónapban igy én nem tudnék nyugodt lenni ha épp nem mozog annyit mint elötte vagy nem érzem pár napig. A másik itt is naponta van olyan kérdés szinte hogy kismama aggodk hogy nem mozog x órája napja vajon baj van-e. Felelesleges ezen aggódni amikor van rá mód hogy azonnal ellenörizze az ember, használtan 5e Ft egy ilyen készülék, ennyit megér a nyugalom.
2014. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én pont 16 hetesen voltam a dokimnál, és még ő is alig találta meg a szívhangot. Én már rettentő kínosan is éreztem magam, mert este van a rendelése, én voltam az utolsó és fél 10-kor még a szívhangot kereste. Mivel neki előtte héten tönkrement az uh-ja, már mondta, hogy bevisz minket a kórházba, és ránéz ott uh-val. Végül nagy nehezen megtalálta, rettenetesen elbújt, a férjem már megkérdezte, hogy nem lenne-e célravezetőbb, ha a hátam felől keresné. Úgyhogy nyugi, később már könnyebb lesz megtalálni. Tuti egyébként, hogy vagy a saját verőeredet, vagy a köldökzsinórt találtátok meg. Ezen ne idegeskedj, később már menni fog hamarabb.
2014. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a 10.hét óta használom. Szerintem keresd először lent a babát, mert nekem 16 hetesen még igencsak lent volt a pici. Én úgy számolom a szívverését (védőnéni tanította) hogy 15 másodperc alatt mennyit ver, azt beszorzom 4el :)
2014. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!