Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2000es méhszáj,20. hét Nincs...

2000es méhszáj,20. hét Nincs semmi görcs, de nem túl korai ez az érték? Második gyermekemet várom.

Figyelt kérdés
Van valakinek erről tapasztalata?
2014. márc. 25. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen zárva vagy.Mi lenne a gond?
2014. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ok. Én is így kezdtem a második terhességemet.
2014. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még a 2100 is tök normális lenne 2. terhességnél.
2014. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdettől ennyi volt,időre szültem,semmi gondom nem volt.
2014. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gond akkor lenne, ha nyílna is. Amíg 2 ujjnyi, addig oké minden, de azért ne erőltesd magad - mondjuk az amúgy sem tanácsos. Szóval nyugi :).

Nekem 20 hetesen 3100 volt, vagyis nyílt a külső, de még így is elhúztuk 40. hétig, pedig nem feküdtem, csak nem erőltettem magam.

2014. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 24 héttől volt 2000 az értékem és 3 nappal túlhordtam a babámat (második gyermek), pedig nem pihentem szinte semmit (3 éves gyerek mellett esélytelen). Még utolsó héten is biciklivel vittem a kislányomat az óvodába.

Szóval ne aggódj, ez teljesen normális érték második babával. Így még simán túl is hordhatod. :)

2014. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!