Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamik! Megirnátok...

Kedves Kismamik! Megirnátok nekem, hogy mekkora volt a babátok 8 hetesen? Tegnap voltam uh-n és 14 mm-t mért az orvos. Azaz ezek szerint még csak 7+5 napos a méretek alapján. Vagy valami baj van a fejlődésével?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem 13mm volt a babó, a petezsák 42mm. Semmi gond nincs, ne aggódj!
2009. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

9 hetesen voltam először, és 22mm volt. De egy hét nagyon sokat számít ilyenkor nagyon gyorsan nőnek. A mérés meg pontatlan is, lehet hogy egy másik doki 17-18mm-t mérv volna. Ezen ne aggódj, teljesen normális, a barátnőmnek pont ennyi volt a baba 8 hetesen. Most ő 33 hetes km.

Jó Babavárást és BOLDOG KARÁCSONYT!!!

2009. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, és megnyugtató válaszokat.Nektek is Nagyon Boldog Babavárást, és Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
2009. dec. 17. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, nekem már megvan a baba 9 hónapos.:)
2009. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 19,2mm volt. De semmit sem jelent a pár mm eltérés! 12 heti a lényegesebb már!
2009. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pont 8 hetesen 17mm

volt 12 hetesen és 3 naposan már 59 mm

2009. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pici:) Szó sincs róla, nekem 7 hetesen alig volt 7 mm, aztán 10 hetesen volt 12mm. 20. héten elmenteünk genetikai uh-ra mert nem nyugodtam meg, ott is azt mondták minden rendben, nem nagy, de mindene arányosan feljlődik, ha ezt az ütemet tartja, akkor kb 3 -3,2 kg lesz mire megszületik, ami szerintem tökéltes. Így most, hogy még van helye, a 24 hétben igazi örökmozgó. Ne aggódj, minden rendben lesz! Boldog babavárást!
2009. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen pontosan 14mm volt,úgyhogy ne aggódj,ez normális!Amúgy pár mm ide oda nem számit,ne is nézegesd annyira a táblázatot,ha gond van úgyis szóla doki.Ami babánk is szépen fejlődik azóta is,pont ma voltam a 18 hetes uhn,és mindene tökéletes.A Tied is az:-)
2009. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!