Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig akar ma mozogni a babám,...

Alig akar ma mozogni a babám, miért lehet ez, nektek is? Lehet a front miatt? 38 hetes vagyok amugy jol érzem magam, semmi panasz.

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 30 hetes vagyok,és ma sem,és tegnap sem akart nagyon mozogni.Hallgattam szivhangot,az oké volt,de mozdulni nem nagyon akar.Igen,lehet a front.
2009. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 38 hetes vagyok és nekem sem mocorog ma olyan intenzíven, mint szokott. De tegnap voltam orvosnál és azt mondta minden rendben van. Nekem amikor front jön, akkor mindig "elcsendesedik".

Boldog babavárást!

2009. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már túl sok helye nincs mozogni. Ha finom mozgásokat érzel néha, már nem kell pánikolni.
2009. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!