Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik harmadban ez normális?

Monanke kérdése:

Harmadik harmadban ez normális?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hogy a bal nagyajkam elég szép méretűre van dagadva.A másik teljesen normális.Ugy vettem észre hogy mikor a wc papírral töröltem egy csomót éreztem,mintha papír galacsin lett volna.Megneztem tükörrel es akkor láttam hogy kb.a kétszeresére nőtt.Ez normális vagy mindenképp menjek orvoshoz?Fájni nem fáj.Köszönöm a segítséget
2014. márc. 26. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg visszér, sajnos gyakori terhességben (megnövekszik a nyomás a vénákon), viszont általában elmúlik szülés után. Az is lehet, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, de inkább mutasd meg dokidnak, hátha ajánl rá valamit súlyosbodás ellen ill. ne szüléskor lássa először.
2014. márc. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen nekem is voltl. Először is azonnal cseréld le a wc papírt jobb minőségűre,mert mi is a nagy olcsókat vettük és lemált ebből kifolyólag ugye ami rajtam maradt darabka okozhat ilyen típusú dolgot. Amióta drágábbat, de jobbat veszünk nincs ilyen baj. De mindenképp tájékoztasd róla a nőgyógyászodat, bár nekem azt mondta,hogy napi 2szer fürödjek és ha nem fáj nem lesz baj ez megesik. Remélem segítettem.

2014. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló jól írta, valószínüleg ez lesz, de doki mindenképpen lássa. A megnövekedett vér, és nyomás okozza, szülés után rendeződni fog.
2015. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!