Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki vérszegényen esett teherbe, vagy akinek az első trimeszterben derült ki? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy néz ki, hogy vashiányos vérszegény vagyok és 7 hetes kismama.

2014. márc. 28. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szia.Én mindkét terhességemnél vérszegény voltam,most a 3-nál is.Ír fel majd az orvos vasat,és nem lesz semmi baj:)23 hkm
2014. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vérszegény voltam még terhesség előtt is.

Kaptam béres vasat, szedek még gravidát, kálciumot, C vitamint.

A vérszegénység nem romlott tovább így a terhesség alatt. 32 hetes vagyok :)

2014. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mind a két terhességemnél vérszegény voltam, az elsőnél az elejétől kaptam vasat, a másodiknál, másik dokinál csak a végén írtak ki vasat, akkor már nagyon vérszegény voltam,egy másik orvos mondta,hogy sürgősen kezdjem el szedni,mert ha így haladunk szülésnél vért kell majd kapnom, szerencsére nem volt rá szükség,de közvetlen szülés előtt is nagy ampullákban kaptam vénásan a vasat!
2014. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvos ír majd vastablettát. De pl. nekem az első amit felírt, attól nagyon híztam de fáradékony maradtam. Írt fel másikat és attól meg nem hízttam annyira és fittebb voltam. Szóval ha nem válik be egy, nyugodtan kérj másikat. Van többféle.
2014. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én mindig is vérszegény voltam. most 30 hetes vagyok, sajnos már olyan kevés a vasam hogy vénásan pótolják nekem. ha ilyenre lesz nálad is szükség ne aggódj, nem vészes, annyira fáj csak mint egy vérvétel. a fontos hogy neked és a babának is elég legyen, mert a szülésnél elvérezhetsz ha nem pótolják.

szurkolok hogy neked a gyógyszerek helyrehozzák!

2014. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! Bizom benne, hogy minden rendben lesz! Jó babázást és egészséget! :)
2014. márc. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!