Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt miért romlott...

Terhesség alatt miért romlott meg ennyire a szexuális életünk?

Figyelt kérdés
13hetes terhes vagyok, a párommal lassan 5 éve együtt vagyunk, mindig tökéletes volt a szexuális életünk, mindig naponta voltunk együtt, max 2 naponta, és amikor kiderült hogy terhes vagyok, a párom már nem annyiszor közelít hozzám, van hogy egy héten csak egyszer. Próbáltam már vele erről beszélni, azt mondja hogy most nem igényli annyira, de mondta már azt is hogy nem akarja hogy a babának baja legyen, de ezt is megbeszéltük, a védőnőm mondta hogy normál esetben ez nem árt a picinek, és ezt a párom is tudja. Soha nem volt ezzel probléma, és a terhességem óta nem változtam, kicsit nőtt csak a pocakom, ugyan úgy adok magamra, és van amikor érzem hogy áll neki, még sem közelít. Engem ez nagyon zavar, főleg hogy szinte 4 évig rendszeres napi vagy kétnapi elfoglaltság volt, most pedig egyik pillanatról a másikra, elég neki csak egy héten egyszer. Szeret és imád, és ezt tudom mert nagyon kimutatja, főleg amióta tudja hogy baba lesz, de nekem hiányzik a szexuális együtt lét, és ez csak szinte akkor van amikor én közelítek hozzá. De mindig nem akarok én kezdeni a női büszkeségem bántja hogy talán azért mert már nem kíván, és ha változtam volna, ezt meg is érteném, de semmit nem változtam, tökéletes a szerelmünk, csak ez az egy dolog nekem nagyon beárnyékolja a minden napokat.

2014. márc. 28. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"De mindig nem akarok én kezdeni a női büszkeségem bántja"


te vagy a terhes, egy férfi sosem fogja ezt megérteni, hogy milyen is!

Neked kell megértetni vele, hogy semmi bajod nincsen, ez nem betegség, és a szex alap esetben nem okoz gondot!

Úgyhogy ha neked hiányzik, kezdeményezz, mert ha arra vársz, hogy majd ő, meg jaj a büszkeséged, akkor akár komolyabb gondok is lehetnek!

2014. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem is így megváltozott a párom, amikor kiderült baba lesz

először csak annyi változott, hogy az adott pillanat előtt kivette - szóval megszakítással csinálta, amit azelőtt soha, mindig belém ment


utána meg egyszerűen hanyagolta a szexet


és végül teljesen lenullázta, sőt kényszeresen kerülte a helyzetet


de mivel most olyan munkája adódott, hogy együtt sem tudunk lenni (máshol él)még nem tudom hova fogja ez az egész kiforrni magát


és velem is ez van, hogy a "női büszkeség" hogy most hogy nézne ki, ha én "könyörögnék" a szexért?



én arra tippelek(sajnos, csak tipp) hogy anyának néz, nem tud nőnek nézni.

2014. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nagyon sok kapcsolatban van ilyen problema. mi a 9 honap alatt talan 5-szor voltunk egyutt. En nagyon nem kivantam. Ferjem azert jobban, de azota bevallotta, neki is furcsa volt, hogy jelen van mas is. Nehez volt, mert neha azert megeroltettem magam, ill igyekeztem a kedveben jarni, de o ezt erezte, es ugy nem szeteti, ha nekem nincs kedvem hozza 100%-osan. Nagyon feltem, mi lesz, ha ez igy marad. De a szules utan sokkal jobb lett, nem fizikailag, inkabb bensosegesebbnek mondanam. Igaz, kevesebbet vagyunk egyutt. Szeretnenk meg babat, es kerdeztem, hogy nem fel attol, hogy a terhesseg alatt megint ez lesz? De azt mondta, h ez nem szamit, megeri. Azt is olvastam, hogy az az apuka, ako kiveszi a reszet a babavarasbol, valtozik hormonalisan, es keves.e fogja kivanni a szexet.


Boldog babavarast! Beszelgessetek sokat!

2014. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálunk nagy ritkán amikor én kezdeményezek, nem veszi ki, csak nagyon elsieti, kb hogy legyünk már túl rajta. Tudja hogy ez nem betegség, és semmi bajom nem lehet se nekem se a babának, akkor lehet bajom ha ezt tovább folytatja, mert lassan már idegbajt kapok ettől a helyzettől.
2014. márc. 28. 10:37
 5/12 anonim ***** válasza:

hát igen lehet úgy tekintenek ránk, mint valami törékeny kincsre

ezen nekik kell lelkileg túlesniük


az én párom meg is úszta ezzel a távolsági munkával

2014. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére a mi kapcsolatunk nagyon őszinte, ezért ezt is meg tudtuk beszélni.


Az én férjemet egyszerűen zavarja, hogy ott a baba, nem tud elvonatkoztatni tőle. Mielőtt valami gyogyinak gondolnátok emiatt: egyetemet végzett mérnökember :)


Én szeretem és megértem őt, nem fogom kényszeríteni olyasmire, ami Neki nem jó! Félre kell tenni a büszkeséget :)

2014. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én sem akarom kényszeríteni, csak amikor látom hogy úgy fekszik le hogy be van indulva, meg már úgy is kel, akkor zavar hogy miért nem kezdeményez. Eddig az se zavarta ha aludtam, símán felkeltett vagy fel keltem magamtól amikor már éreztem hogy motoszkált, nem is volt semmi problémánk, az elején féltem attól hogy majd csökken az együttlétek száma, de hál' istennek több mint 4 évig nem is volt ezzel gond. Kezdeményeztem én is bátran, mert tudtam hogy akarja. De most meg csak nekem kellene, és most reggel úgy keltem fel hogy már nagyon zavar hogy álló cerkával indul a nap, és még se(elnézést a kifejezésért, de szebben nem megy :) ) Írtam is neki hogy ez így nem jó, nekem szükségem van rá, és tudom hogy neki is, azt válaszolta hogy nagyon félti a picit, pedig minden rendben van velem is és a babával, is. Nem is igazán a büszkeség itt a megfelelő szó, csak ha mindig én kezdeményezek, nem érzem hogy ő kíván még engem, nekem ez a több mint 4 éves szexuális élet egy vissza jelzés arra hogy igenis igazi nő ként tekint rám, és szeret és kíván még mindig. Most ez az érzés halványul bennem, de remélhetőleg sikerül tisztázni.
2014. márc. 28. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Az álló cerkánál szerintem nincs nagyobb bizonyítéka annak, hogy kíván Téged ;)

Egyébként nekem az első terhességem ilyen szempontból szörnyű volt, mert akkor veszélyeztetett is voltam, és elmondhatatlanul vérmes. Durván. De tényleg :D


Beszéljétek meg, és ha a behatolástól tart is, legyetek máshogy együtt, hogy a gyengédség, maga az együttlét meglegyen!

2014. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem kb. 2 hete mondta, hogy ő most már nagyon "perverznek" gondolja a szexet. Most vagyok 26+3hkm. Az előző terhességemnél is így volt, hogy amikortól már mocorgott, a férjem képtelen volt elvonatkoztatni tőle. Hiába tudja az eszével, hogy nem okoz bajt, az érzései mások. Szerintem a te párodnál is ilyesmi lehet.
2014. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ezt férfitól hallottam:

"egyszerűen zavarja, hogy ott a baba, nem tud elvonatkoztatni tőle."

Többtől is, zavarja, hogy ott a harmadik személy.

Félti is. Ez lelki dolog, semmi köze hozzád.

Amúgy nálunk az van, hogy pont hogy így 31 hetesen én érzem ezt már perverznek, mert a baba már szinte kész ember, rugdos folyton, ilyenek, de mivel nekem voltam szex után görcseim, így mi már hetek óta csak máshogy csináljuk, nem hatol be. Így is csak heti 2X vagyunk együtt, de bevallom, nekem már ez is picit perverz érzés most, hogy ekkora a hasam. (amúgy alig híztam, csak a hasam óriási)

2014. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!