Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt miért romlott...

Terhesség alatt miért romlott meg ennyire a szexuális életünk?

Figyelt kérdés
13hetes terhes vagyok, a párommal lassan 5 éve együtt vagyunk, mindig tökéletes volt a szexuális életünk, mindig naponta voltunk együtt, max 2 naponta, és amikor kiderült hogy terhes vagyok, a párom már nem annyiszor közelít hozzám, van hogy egy héten csak egyszer. Próbáltam már vele erről beszélni, azt mondja hogy most nem igényli annyira, de mondta már azt is hogy nem akarja hogy a babának baja legyen, de ezt is megbeszéltük, a védőnőm mondta hogy normál esetben ez nem árt a picinek, és ezt a párom is tudja. Soha nem volt ezzel probléma, és a terhességem óta nem változtam, kicsit nőtt csak a pocakom, ugyan úgy adok magamra, és van amikor érzem hogy áll neki, még sem közelít. Engem ez nagyon zavar, főleg hogy szinte 4 évig rendszeres napi vagy kétnapi elfoglaltság volt, most pedig egyik pillanatról a másikra, elég neki csak egy héten egyszer. Szeret és imád, és ezt tudom mert nagyon kimutatja, főleg amióta tudja hogy baba lesz, de nekem hiányzik a szexuális együtt lét, és ez csak szinte akkor van amikor én közelítek hozzá. De mindig nem akarok én kezdeni a női büszkeségem bántja hogy talán azért mert már nem kíván, és ha változtam volna, ezt meg is érteném, de semmit nem változtam, tökéletes a szerelmünk, csak ez az egy dolog nekem nagyon beárnyékolja a minden napokat.

2014. márc. 28. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bármennyire is kiemelkedtünkaz állatvilágból, még mindig sok ösztönünket irányítják az atavisztikus berögződések. A terhes/vemhes nőstény nem fogamzóképes, következésképppen nem tart számot a hímek érdeklődésére. A gravid nőnek/nősténynek az illata/szaga is megváltozik, s bár ezt mi emberek az illatszerlobbi hatására igyekszünk műszagokkal elkendőzni, a tudatalattinkra még mindig hatással van. Tehát sok férfi nem érzi nőnek a terhes feleségét. Erről nem ő tehet, egyszerűen így van összerakva.
2014. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez a verzió hogy benne van a pasiba hogy itt van egy harmadik személy, elég valós lehet. De még annyira az elején járunk, később valószínű hogy én is jobban fogom kerülni, de annyira hozzászoktattuk már egymást a majd minden napos együtt léthez, hogy nem ilyen egyszerű erről le állni egyik napról a másikra. Később lehet, sőtt biztos is hogy én is kevésbé fogom igényelni, nehogy bármi baja legyen a babának, de ezt még nagyon korainak érzem. Páromnak is mondtam, attól hogy terhes vagyok, nem állt meg a világ.
2014. márc. 28. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!