Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves anyukákak ti hogy...

17 éves anyukákak ti hogy viseltétek a terhességet vagy viselitek?

Figyelt kérdés
sziasztok ! 17 éves vagyok és 10 hetes terhes. nektek tervezve volt a baba vagy nem? hogy viseltétek? volt rosszullét vagy ilyenek? és mikor kezdett el nőni a hasatok? egy kicsit félek! mien volt a szülés?! :)

2014. ápr. 1. 04:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
én elvetettem volna simán. engem ne kössön le gyerek 20 éves koromnál előbb.
2014. ápr. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ên rosszul viseltem. Kb napi 5x hánytam,egyfolytában fájt a derekam, gõrcsõltem. Nem volt tervezett baba. Kb 16 hetesen kezdett nõnî a pocakom. A.szülês nehêz volt, 19 órát vajúdtam. Azóta tõbb gyerekem van, azok nem viseltek meg ennyire, a szülês is kõnnyebb volt.
2014. ápr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En nekem tobb gond is volt terhesseg alatt, hematoma, verzes stb. A hanyas meg mindig megvan 33 hetesen is. A szulest nagyon varom mar.
2014. ápr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kedves méri.. 17 évesen anyuka vagy vagy voltál ?! nem :) tehát nem kértem a véleményt hogy te mit csinaltál volna:)


köszönöm szépen a kedves válaszolóknak :)! sok sikert kívánok nektek!!

2014. ápr. 1. 06:58
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Hogy tudom én ezt utálni, amikor olyanok irkálnak, akik csak unatkoznak, közbe a válaszuknak semmi köze a kérdéshez. Simán elvetettem volna, simán szar ember lehetsz ha egy gyerek életét ilyen "simán" el tudod dönteni, ha te lennél ilyen helyzetbe, ne aggódj, nem lenne ilyen könnyű döntés. A kérdésre válaszolva, szerintem kortól független, egyénhez kötött inkább. Mindenki máshogy éli meg, én 20 éves vagyok, április végén töltöm a 21-et és most vagyok 14 hetes terhes. Annyira nem volt vészes, bár enni még mindig nem tudok, de idővel ez majd rendeződik. Mindennek megvan a maga szépsége, és bátor csaj vagy hogy ilyen fiatalon is ilyen büszkén tudod vállalni. Boldog baba várást, és sok sikert. Bármi kérdésed van, privibe írj nyugodtan.
2014. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nállad a pont!!:) teljesen egyetértek veled! köszönö szépen a válaszod és nagyon sok sikert a picurral!:) nekem nem volt se rosszullét se semmi max annyi hogy sokat jártam pisilni de mostanra mér az is elmult:) van már pocakod?:) puszi!
2014. ápr. 2. 04:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem 17 vagyok picivel fölötte ( 19 ) de gondoltam én is megosztom veletek az eddigi tapasztalataimat.


17 hetes kismama vagyok. Tervezett baba!! :)

Az elején sokszor rosszul voltam főleg ezek a reggeli rosszullétek. Most már 1-1,5 hete panaszmentes vagyok.


Nekem már látszik a pocakom. De nagyon sokszor hallom, hogy pici a hasad, pici baba lesz.. Szinte egésznap csak eszek s mégse nől jobban.



A szüléstől ne félj. :)

A fájások a rosszak a szülést a fájások miatt megse fogod érezni.. :) Ne rágódj ezen. Én is féltem..de erőt adott az, hogy már egyre jobban a karjaimban akarom tartani. :)


Bár aztán lehet az utolsó hétben bepánikolok. :D

De nem kell. :)

2014. ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válszod! :) és sok sikert !
2014. ápr. 2. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, köszi a jó kívánságot, pocakom van már, de még nem igazán látszik hogy konkrétan terhessék miatt. Örülj ha nincs rosszul lét, reméljük hogy nem is lesz. Pisiléssel én is így vagyok, sajnos az nem múlik el, max fel hagy egy időre, de a pici ahogy növekszik, úgy fogja egyre jobban nyomni a húgyhójagot, és én már most ott tartok, hogy este 3x kell felkelnem ha nem akarok bepisilni :D reggel aztán meg borzasztó, egyenesen rohanok a wc-re.
2014. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ki mikor kezdte erezni a babát? és hogyan?
2014. ápr. 2. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!