Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan mellett nektek...

Utrogestan mellett nektek szabad volt szexelni?

Figyelt kérdés

Ugyeleten kaptam pentek ejjel. Ott nem volt eszemben megkerdezni. Holnap megyek a sajat dokimhoz, tole megkerdem. Mar lassan egy hete nem szexeltunk, nagyon hianyzik.


nmNektek engedtek utrogestan mellett? En napi 2*1et hasznalok. Vagy AZ aktus mehet, csak a nonek nem lehet orgazmysa?


2014. ápr. 1. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hétig nem engedték... Az utro pont azért van ,hogy megmaradjon a baba. KB 20 hetesen már azt mondta a doki óvatosan lehet...
2014. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem sem lehetett.
2014. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. babámat várom és most is kell használnom az utrot ahogy az elsőnél is. Szabad szeretkeznünk, az orvos azt mondta hogy nyugodtan. Én arra figyelek hogy óvatosabbak legyünk és ha fáj vagy kellemetlen akkor vissza veszünk. Pl felül nem tudok lenni mert akkor fáj a méhszájam így ezt nem is eröltetjük.
2014. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 11.hétig használtam utrot, napi 3x2 hüvelygolyót.


És szabadott szexelni mellette, csak óvatosan :)

2014. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán függ attól, hogy kinek mi okból adják. Én a 8.héttől szedem,barna folyás miatt,van egy hematómam a méhemben, nekem megtiltotta az orvos! 10 hkm
2014. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad! Nekem a 12. hét után sem engedte a doki, mert sokat keményedtem és görcsöltem.
2014. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok mit fog mondani a doki holnap. A penteki-szombati barnazas elmult mar vasárnapra az utrogestantol. Okot nem tudta a doki megmondani. Nem gorcsoltem egyszer sem. Se a nemvart idejen, se azota. Néha van furcsa érzés a hasamban, de meg kellemetlennek se mondanám, inkabb érdekesnek.
2014. ápr. 1. 15:58
 8/9 A kérdező kommentje:

Van egy haematoma a mehemben. Szex tilos!

plusz magnerotot javasolt

2014. ápr. 3. 07:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Haematoma?
2014. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!