Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ettetek...

Terhesség alatt ettetek mireli ételt és hasábburgonyát?

Figyelt kérdés
Többnyire főzök, de mivel sokáig dolgozom este, így nem minden este van erőm nekiállni főzni. Viszont jól esik a meleg vacsora és a mirelitet pillanatok alatt ki lehet sütni. Ti sem ettetek fagyasztott dolgokat terhesség alatt?

2014. ápr. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Én ettem.A nagylánynál pl csak a gyros az is csipősen maradt meg bennem.. (félideig nagyon hányos voltam).
2014. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is eszek mirelitet. Sőt, mindig többet főzök és lefagyasztom, időközönként azt esszük. A fagyasztás miatt kérdezed, vagy olyasmire gondolsz mint pl "sajtal-sonkával töltött pulyka", ami csak darálékból, meg ilyesmiből van? Az is került már az asztalra.
2014. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen, még nem is hallottam, hogy nem kellene.
2014. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
persze
2014. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Persze hogy ettem. Semmi baja egyik gyerekemnek sem.
2014. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"sajtal-sonkával töltött pulykára gondolok, ami tele van tartósítószerrel, de nekem mégis ízlik:)

Látom akkor Ti is esztek:)

2014. ápr. 1. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ettem, bár a kisütnivaló húsokat nem szerettem sohasem, így azt ritkán, de mirelit zöldség, hasábburgonyát elég gyakran.
2014. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két terhességemnél is az első három hónapban nagyon-nagyon kívántam a hamburgert meg a hotdogot. Azért persze nem ettem naponta, de előfordult. Szerintem annál a sajttal-sonkával töltött pulyka egészségesebb :)
2014. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettem én is nèha mirelitet, nem lesz töle semmi baj.
2014. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!