Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mertek hajat festeni az első...

Mertek hajat festeni az első trimeszterben? Vagy jobb nem kockáztatni?

Figyelt kérdés
Már borzalmasan nézek ki és még egy hónap a 12.hetig.Mit tennétek?

2014. márc. 31. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
én melíroztattam. Elvileg amúgy a világos hajfesték nem árt a hajnak, meg már ezek nem olyan ártalmasak, mint a régiek.
2014. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
ha aggodsz miatta festess ammónia menteessel vagy melroztasd. Egyébként sokan festetik ugyanugy a terhesség elején is. (szépségszalonban dolgozk)
2014. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igaziból magamnak szoktam festeni.valaki esetleg tud olyan márkát ami biztonságos?
2014. márc. 31. 09:25
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Válassz ammóniamentes terméket és a szokásosnál kicsivel rövidebb ideig hagyd a hajtöveden.
2014. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A fejbőrön keresztül NEM tud felszívódni, az marhaság. A belélegzése nem tehet jót, ezért érdemes jól szellőző helyiségben használni.

Én végig festettem a hajamat, semmi baja a gyereknek.

2014. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem feketere van festve az amugy szokes hajam miota terhes vagyok nen festettem :) mar nem is fogom barmennyire undorito :) megyek szules utan fodraszhoz leszedetni a festeket :)
2014. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3 terhességem volt. Most vagyok a 3.-kal a 33.héten és pont tegnap festettem hajat.


Semmi baja nem lesz a babádnak! Én szőkítem a hajamat BelleColorral.


A lényeg, hogy ha lehet, ne lélegezd be az ammóniát, ami a festékből párolog......

2014. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajfestésnél nem azzal van a gond, hogy felszívódik a káros anyag,mert eleve a fejbőrön keresztül nem tud annyi ami kárt okozni. És van már ammoniamentes hajfesték is! A lényeg,hogy jól szellőző helyiségben fesd a hajad.

Egy két gyermekes fodrász anyuka!

2014. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
én a helyedben most visszafesteném az eredeti színére, így később sem lesz vele gondod (később is zavarna :) )
2014. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan festhetsz hajat!!!!
2014. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!