Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hetes kismamik hogy...

Gabszem kérdése:

10-11 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én második babámat várom. A nagyobbik 2 éves. Mostanában nem émelygek már csak néha, akkor ennem kell és az általában segít, de iszonyat fáradt vagyok, főleg estére. És alig csinálok valami nagyon elfáradok. Remélem már csak pár hét és felfrissülök :) A párom is örülne neki, mert mire oda kerülnénk addigra én bealszok és nem tudok ellene tenni semmit. Apropó, Ti hogy álltok a nemi élettel? Meritek csinálni vagy csak módjával? Én kicsit félek tőle, nehogy gondot okozzunk vele.
2014. ápr. 2. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes vagyok. 6. héttől émelygek, talán kicsit enyhült már, remélem már nem sokáig tart. Én is nagyon fáradt vagyok estére, pedig nem is dolgozom.

Nem merünk szexelni, 12. hétig inkább várunk vele. Minden jót Neked.

2014. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz én holnap már a 13. hetet töltöm, de nekem is masodik baba és az első egy hónap múlva lesz 2 éves. :)

Nálam szerencsére már nincsenek vagy csak nagyon ritkán rosszullétek, viszont estére még mindig elfáradok. Párommal mi a 12. hét előtt nem voltunk együtt, de most elutazott külföldre ezért utazás előtt nem hagytuk ki az együttlétet. :)Nem volt belőle gond. Azóta voltam orvosnál és minden rendben van.

2014. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia.

Pénteken töltöm a 11. hetet. Én most már sokkal jobban érzem magam. 7-8. héttől volt elviselheteten hányinger, émelygés, mondjuk az ezek mind megmaradtak, de már sokkal kevesebbszer tör rám a rosszullét.

Nekünk első baba lesz, 14.-én megyünk 12. hetes uh-ra :D

2014. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia !

11hetes vagyok,én is a második babámat várom,a kisfiam 3éves.

Én is csak néha émelygek,hányingerem ritkán van, de az aluszékonyság az változatlan.

Hamarabb elalszok este, mint a fiam :D


A nemi élettel sehogy sem állok,mert nem merem megkockáztatni. Első a bébi.

Úgyhogy pár hetet még várok vele.

2014. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bius06 ***** válasza:
Szia! Én 12 hetes vagyok és a 2. babámat várom. A nagy fiam már 5 éves lesz. A hányás nálam teljesen kimaradt, hála az égnek, de még most is olyan fárdt vagyok, hogy én vagyok az első aki este elalszik otthon. A nemi életünk hogy úgy mondjam nem most éli fénykorát, mert mire a gyerkőc elalszik én már régen alszok, de azért hétvégén mindig "szakítunk rá" időt, de csak óvatosan és módjával, mert én is félek egy kicsit, nehogy valami gond legyen. Remélem most már jobb lesz egy kicsit, s nem fogok 9 hónapig "csak" aludni. Boldog babvárást nektek!!!
2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is pénteken töltöm a 11. hetet. Azt hittem csak mi nem merünk szexelji, de ezek szerint ezzel sokan így vannak. mi is várunk velem még pár hetet. Kitartás lányok és köszi a válaszokat!
2014. ápr. 3. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!