Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamik hogy vagytok...

27 hetes kismamik hogy vagytok? Van itt olyan aki a bajcsyban fog szülni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyre nehezebb :( Ágyban fekszek, mert nagyon sokat görcsölök illetve keményedek, magnéziumot szedek, de még így is :S Egy pár utcányira levő boltba még elmegyek, visszafele már rokkant nyugdíjas tempó :( Várom a végét. Én Németországban szülök.


És te, hogy vagy? Kisfiút vagy kislányt vársz?

2014. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az igen..szegénykém. Mi jól vagyunk egésznap pörgök teszek veszek stb...egyiknap elmentem a patikába gyalog messze van tőlünk gyalog 20 perc oda. Közben egésznap megse áltam este feküdtem be az ágyikómba 10kor,és nagyon görcsöltem azt hittem beindul a szülés. Azóta pihenek sokat ma kezdtem el a magnézium szedését,mert keményedik a pocim meg görcsöl a vádlim . Séta nekem is nehezen megy haza felé szörnyű lassan érek haza :)

Kislányt várunk elvileg legalábbis eddig mindig azt mondták.Remélem nem okoz meglepetést mert minden rózsaszín.

2014. febr. 21. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Vásárlással hogy álltok? Nekünk a babakocsin, 6 body-n 2 rugin kívül még nincs semmi. Jövőhónapba tervezzük a vásárlást. Mi is kislányt várunk elvileg, bár a babakocsi szürke--narancssárga, így szerintem az elég semleges szín. Valamelyik nap én is 1.5 órát sétáltam (hát hogyne, a város túloldalán van a dm) visszafele már minden bajom volt... Úgyhogy pihenek sokat, bár emiatt bűntudatom van, hogy egyszerűen már egyenesen állni nem bírok úgy fáj a hasam..

2014. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez ilyen sajna pedig én mindig oylan voltam mentem össze vissza kivittem a kutyáimat sokszor.De nem bírommár.Mindenünk megvan kiságy a helyén stb... textil pelus kell sima pelus meg a fürdetők és ennyi :) Nagyon sok rucink van.Nem bírtam abba hagyni a vásárlást és mai napig mennék és vásárolnék de nem teszem mert felesleges.:)
2014. febr. 21. 16:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Na az jó :) Mi is hamarabb akartuk elkezdeni, de úgy döntöttünk, hogy jövőhónaptól :) Kezdenek sűrűsödni a programok :) "Pár" hét és már lehet mosni a babaruhákat is :)
2014. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen lassan kilehet mosni őket: ) már várom nagyon a szülést;:)
2014. febr. 21. 18:54
 7/17 anonim ***** válasza:
En mar holnap toltom a 28.hetet. Rengeteget porgok. Fozok,mosok, takaritok, kutyaval setalok. Aztan kb este 6 utan majd elajulok a faradtsagtol... Rajtam van kb 11kg. Ti mennyit hiztatok? Vasarnap megyunk az agyert, meg a kocsiert. Van egy csomo bodynk, rugink, pelus is. De meg egy csomo minden hianyzik (nem tudom eldonteni milyen markat vegyunk drogeriabol). Ruha teren kezdetnek asszem eleg lesz, amit vettunk.Mi kb januar ota aprankent vasarolunk, kapunk... Teegnap hozta a baratnom a legzesfigyelot. Bar csak augusztusig maradhat, mert naluk is lesz baba. Kisfiut varunk - Petike :-) ja en sk-ban szulok
2014. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gratulalok: ) az jó ha így birod te is: ) nekem az alvas nehezen megy állandoan pisilni jarok. Eddig 9 kg jött fel .
2014. febr. 21. 19:38
 9/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem kb 4 kg ha feljött, nem igazán hízok. A mi nevünk az Eliza, ha netán mégis fiú akkor Roland :)
2014. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19:08 vagyok. Hat az alvas egyre rosszabbul megy. Raadasul a parom ment horkolosba. (de nagyon durvan) most csak max 2x-3x jarok mindenhova. Azt mondjak nem latszik. En latom. :-) allandoan rosszul voltam, sokat fekudtem es jottek a kilok. Most hogy sokkal tobbet mozgok mar nem hizok. Nincs lift se, ugyh naponta minimum 3x maszom meg a 3 emeletet. Bar felfele mar eleg nehez. De ma meg fel is mostam a lepcsohazat... :-) eldontottem, h amig birom minel tobbet fogok mozogni. Bar sokat faj a hasam alja. A doki mondta, hogy nincs semmi baj. Fog ennel meg jobban is :-)
2014. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!