Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalataitok?

Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Egy vetélés után, majdnem egy évvel teherbe estem..már a 6 hétnél járok, multhéten még csak üres petezsákot látott a doki, de az az elötti uh-hoz képest ez szerinte jó, mert elötte semmi sem volt még.Szedek duphastont.Valaki akinek a gyogyszer szedése ellenére sem maradt meg a pici?
2014. ápr. 3. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Tavaly volt vetélésem a 8. héten. kaptam utrogestant (az ugyanaz, mint a duphaston), de sajnos nem maradt meg a baba. Amikor barnázni kedtem már elkezdődött a vetélés, és hiába kaptam rögtön gyógyszert, a gyógyszer ekkor már nem segitett. Majdnem egy évre rá estem újra teherbe, és a pozi teszt után rögtön kaptam gyógyszert megelőzési céllal. most vagyok 10 hetes, a 20. hétig kell szednem. eddig minden rendben. az 5. héten nálam sem látott még semmit a doki, a 7. héten már szivhang is volt. szerintem ha neked is adtak már az elején gyógyszert, akkor nem kell aggódnod, nagy valószinűséggel minden rendben lesz. Boldog babavárást!
2014. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!