Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatviz el tud folyni...

A magzatviz el tud folyni megelőző fájások nélkül? Ha még csak pocak keményedéseim vannak? A 39. hétben járunk. és a baba elég aktiv reggel óta!

Figyelt kérdés
A reggeli pisilés után kb. 2 perccel kifolyt belőlem vmi vizelethez nagyon hasonló szinű folyadék. Nagyon kinos, de nem tudom egyértelműen megállapitani, hogy mi volt. Vizelési zavar (mert ugye erről is olvasni,én eddig vissza tudtam tartani) v vmi más.És még a nyákdugóval sem találkoztam... Tudna nekem vki aki már szült s.o.s. válaszolni? Köszönöm!
2012. aug. 15. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem érdemes megnézetni, hogy a magzatvíz volt-e. Én nekem álmomban kezdett el szívárogni és csak 3 órával később jöttek a fájások. :) Jah és össze-vissza, én azt hittem csak bővebb folyás és hogy csak joslófájásaim vannak... De nem.. Akkor már vajúdtam! :D
2012. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem délután 5-kor folyt el a magzatvíz fájások nélkül, és hajnali 2-kor született a kislányom. Mentem wc-re és még le sem ültem, amikor elkezdett folyni.

Azonnal menj kórházba, mert a sógornőmnek szivárgott a magzatvíze, nem ment egyből kórházba, mondván nincsenek fájásai. és a kislánya majdnem megfulladt, oxygénhiányosan született.

2012. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem fájás nélkül folyt el.
2012. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elso terhessegem 37. heteben este fekves kozben ereztem, hogy loketszeruen csurdogal valami. Szintelen szagtalan volt. Idonkent jott folyamatosan. Nehany ora mulva mentunk be a korhazba ahol a parkoloban az egesz magzatvisz tavozott hirtelen. Meg utana sem volt fajasom 3 ora mulva sem. Oxit kaptam. A baba 3 ora mulva a karomban volt. Szoval meg magzatviz is lehet figyeld magad. Ha szines "koszos" azonnal korhaz. Nezzek meg! Nekem se hittek el hogy magzatviz pedig eleg egyertelmu volt foleg miutan elontott de elotte is. Minden jot!
2012. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is indulj a kórházba! Az a biztos!
2012. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
magzatviz bocsi...
2012. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, eltud folyni fájások nélkül is. Ha nem vagy biztos a dolgodban akkor inkább menj be a kórházba! Nyitva van már esetleg a méhszájad?

Nekem elég sűrűn van olyan hogy pisilés után még kijön pár csepp vizelet. Szóval simán lehetett akár az is! De a legbiztosabb az, ha megnézeted!

Könnyű szülést!

40+3 hkm

2012. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem egyetlen egy fájásom sem, csak hirtelen kizúdult egy csomó magzatvíz! Szerintem is menjetek be, inkább feleslegesen, minthogy későn. Majd azért megírod, hogy mi volt?

Könnyű, gyors szülést!

2012. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a gyors segitséget mindenkinek. Most bemegyek a kórházba!
2012. aug. 15. 12:15
 10/14 anonim ***** válasza:

8. vagyok.

Szorítok, hogy minden rendben menjen, és hamar meg legyen a baba. :)

2012. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!