Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hónapig, hétig...

Hányadik hónapig, hétig dolgoztál terhesen és miért hagytad abba a munkád?

Figyelt kérdés

Én 31 hetes vagyok, reggel még mindig erőm teljében érzem magam, de ebéd utántól? a hasam már nem csak alul nyom, hanem oldalt, és a mellem alatt is ahogy domborodik. A sok ülés eléggé fáj. Nincs semmi komoly panaszom, csak aranyerem, meg végtagzsibbadás, gyomorpanaszok, semmi fontos, ami miatt táppénzre kellett volna rakjanak.

Van olyan, akit ilyen panaszok nélkül is táppénzre raktak a 8. hónap elején?


2014. ápr. 4. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 24. hétig dolgoztam irodában, onnantól a 36.-ig otthonról. Ismerem a saját korlátaimat, ezért döntöttem így. Nagyon jól esett délutánonként ledőlni vagy elmenni lezuhanyozni, ha azt szerettem volna. hatékonyabb is voltam így, jobban tudtam koncentrálni, mint bent a zsibongásban. jó volt az is, hogy szabadabban tudtam orvoshoz, vizsgálatokra, vásárolni menni, nem kellett állandóan elkéredzkednem.
2014. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26. hétig dolgoztam, de a 30.-ig akartam volna, mégsem ment. Nagyon elfáradtam, nekem sem volt gond a reggel, de délutántól vonszoltam csak magam. Mondjuk pont dühöngött a kánikula, lehet ez is rátett, de nem bántam meg, mert itthon rengeteget pihentem utána.
2014. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 vetélés után már nem kockáztattunk a férjemmel. Multicégnél stresszes munka miatt már a 4 hét után (pozitív teszt) kértem az orvosom, aki egyből irta a papírt. Nyugalmat előterbe helyeztük a férjemmel, és a pihenést! De ezt mindenki maga érzi majd.
2014. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!