Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg tartanátok a babát, vagy...

Meg tartanátok a babát, vagy abortusz? Bővebben lent! 7 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
SLE beteg vagyok,vagy is többfajta autoimmun beteg,ez mellet rengeteg betegség,de van már egy 2 éves kisfiam,és Őt is beteg hordtam ki.Nem voltak a terhesség alat gondjaim csak olyanok mind másnak.De azt tudni kell,hogy bármikor fellángolhat a betegség,és bele halhatok,és itt a kiscsaládom is.Férjem akarja a babát,anyukám összeveszett velem,és azt mondta megtartani kész öngyilkosság.Azóta szóba sem állok vele,úgy érzem,hogy azt kéri öljem meg a gyerekem,és ehhez nincs sok köze,de nem tudom mi tévő legyek
2009. dec. 19. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom!Én biztosan nem tartanám így meg...a mi életünk is tönkre lenne téve,nem csak a picúré!:(
2009. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Én nem kockáztatnék, nemcsak neked a babának is baja lehet, és azt sztem te sem tudnád megbocsátani magadnak. Örülj neki, hogy van egy szép családod, egészséges kisfiad, foglalkozz vele, adj meg neki minden jót, szeresd és vigyázz rá.

Remélem sikerül jó döntést hoznod!

2009. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem anyukád soha nem akarna neked rosszat hiszz Ő is anya,csak téged félt.Nem azt mondom,hogy vetesd el,hanem fogd meg anyud kezét és kérdezz meg egy genetikust.Utána mérlegelhettek.Ja...anya csak egy van!!!
2009. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Voltam genetikusnál DR. CZEIZEL ENDRE orvosgenetikusnál,még az első terhességemmel Ő beszélt rá a babára aki most 2 éves.a betegség nem örökölhető,és a terhességet a betegség jó irányba szokta terelni,csak utána nagyadag szteroid löket kell:(anyam a fiamat sem akarta..Most meg kisunokám így meg úgy,és a fejéhez vágtam,hogy a fiamnál is Ő volt az első aki kiabálta vetesd el!Most meg még jobban kifordult magából...
2009. dec. 19. 15:16
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát, én úgy vagyok vele, hogy semmi sem véletlen! Az kis csöppség sem, akinek már ott dobog a szíve benned!! Ő már él! Így kell lennie!

Én elmennék megint genetikushoz, de ő sem tudja megmondani, hogy előjön-e a betegséged! De biztosan konzultálnék szakorvossal!

Ő egy csoda, egy ajándék, nem jár mindenkinek!! Te egy kivételes nő vagy, illetve kivételes család vagytok!!

21hetes

2009. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha fizikai akadálya nincs,akkor tartsd meg.Megint beszélnék a helyedben egy genetikussal,és az ő érveivel győzném meg a nagymamát.Ne haragudj rá nem gonosz,csak ő meg nagyon félti a lányát.
2009. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tervezett kisbaba csak Ő döntött így hogy élni akar,és engem választ anyukájának.Én az abortuszt elítélem szerintem gyilkosság.Lehet hülyén hangzik de ez épp úgy fájna ha megöletném,mind ha a 2 éves gyerekemmel tenném.Kisfiam is olyan boldog gyerek,és olyan jó,hogy van.Mindig mondtam 100x kibírnám amin vele át mentem,és itt a lehetőség...Teljesen kiborultam,és összezavarodtam.
2009. dec. 19. 15:40
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van félt anyu,de talán megenyhül nem lehet beszélni sem vele csak sérteget,és elakar riasztani.
2009. dec. 19. 15:42
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem is van betegségem, igaz nem olyan mint a tiéd, de veszélyeztetve vagyok. Szerencsére a babám nem. Édesanyámmal én sem tárgyalok mióta tudja, hogy babánk lesz, pedig már 34 hetes vagyok. Én próbáltam közeledni, képecskéket is mutattam, dee mai napig azon van, hogy dobjam el magamtól. Bár ő nem a betegségem miatt, hanem mert a páromat nem szereti. Gyűlöli a csöppséget a pocakomban, ded ha neki így a jó, hát legyen. Na de témára visszatérve, beszélj mihamarabb újra a genetikussal! És ha úgy van, akkor Boldog Babavárást ismételten:)
2009. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

16:31

szia!Úristen ez szörnyű!Mit tehet a picurka a hasadba,hogy konfliktus van a családba.Nem hinném,hogy a babát kellene hibáztatnia anyudnak, mert Ő nem szereti a párod.Ő is anya,és nem értem mért ellnetek van,és mért nem melletted.


Nekem is jól esett volna ha nem azt hallom tőle úgy vsem fogja szereti ezt a gyereket aki a hasamba van.Néha kételkedek abba szeret-e saját anyám,és méret pont azt kellene tenünk amit anyánk el vár.Én meg írtam neki gondolja átt mit veszithet,erre válasza:gonosz vagyok.Ügy gondolom ha ő ilyen én is olyan,és ha nem akarja az legyen az Ő dolga.

Te se törődj vele,és nem sokára a picurod a karodba lesz,mennyi boldogság.Sok sikert kívánok,és örömöt!


Az a baj hiába megyek genetikushoz,nem tud segíteni előre nem tudja mi lesz.

2009. dec. 19. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!