Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsölget a hasam, még korai...

Görcsölget a hasam, még korai terhességem van. Olyan mensi szerű, olyankor beveszek egy nospát de most nem vehetek be. Ha iszok egy cicka farkfű teát ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, a teát sajna nem tudom, de szedned kéne magnéziumot, attól elmúlnak a görcsök! Jó a béres magnézium B6 vitaminnal(napi 1), vagy a magne B6 (napi3x2).

Boldog babavárást!

2008. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! De igen beveheted a nospát. Azt terhesek is szedhetik. Nekem 3x1 nospa fortét kellett szednem.
2008. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Cickafarkfű teát is nyugodtan ihatsz! Nekem sikerült a terhességem legelején felfázni és kamillás cickafarkfű teát itattak velem! Úgyhogy biztos nem árt a babának!

Ajánlom a MagneB6-ot, de szerintem nem kell rögtön 3x2-őt szedni! Nekem egy egy szem is elég, amikor görcsöl a hasam!

Boldog babavárást! :)

14 hetes kismama

2008. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vettem be Béres mg.-B6-ot...de annyira félek ezektöl a gtompa nyomástól nehogy megjöjjön!!!
2008. júl. 24. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne félj, ez természetes, majd idővel enyhülni fog! Hidd el nem fog megjönni a mensid, csak rendeződnek ottbent a dolgok! :)

Vigyázz magadra és nyugi! :)

14 hetes kismama

2008. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt 22hetesen,és bementem a korházba mert én is úgy görcsölgettem.Aztán kidrült hogy nyitva van améhszájam1újnyira és meg kellett műteni(összevarrni)nehogy elvetéljek mivel még én is kis terhes voltam.Most 28hetes vagyok és azóta nem volt ilyen panaszom.Ha gyakori menj el orvoshoz!!
2008. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!