Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba alig mozog, leginkáb...

Ha a baba alig mozog, leginkább csak olyan lüktetésszerűséget érzek belül (mint egy pulzus) az mit jelent? 33 hetes

Figyelt kérdés

a doki félvállról csak annyit mondott, ha egy nap legalább egyszer nem észlel mozgást, menni kell szülőszobára (az gondolom császár)

most ijedjek meg, vagy ne?


2014. ápr. 7. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel rendes magzatmozgást irány a kórház,ez nem játék.Lehet csak lustább,de nálam pl az ez bajt jelzett a 31-dik héten.
2014. ápr. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csuklik a babád.

Nem kell rögtön megijedni,vannak olyan napok, amikor nem olyan aktívak a babák.

Úgyhogy nyugi.


Fogadott orvosod van ?

Mert, ha igen azonnal cseréld le szerintem .

Ijesztgetni egy kismamát nem normális dolog, föleg ha egy nőgyógyász ijesztget.

2014. ápr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le a dokid! És hogy megnyugodj, menj be a kórházba. Az a biztos!
2014. ápr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem fogadott, arra nincs keret.

ma megyek a védőnőhöz, ő megszokta hallgatni szívhangot, abból meg mindig azt ítélik, minden rendben.


amúgy a napi egy mozgás megvan, pl reggel jobb oldalamon és baloldalon is lökdös és utána másnap reggelig aludna? én nem értem. vagy másnap délig..néha másnap érzek csak megint valami halvány bökést egyszer kétszer.

2014. ápr. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!