Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztóan fáj a fogam. Ma...

Borzasztóan fáj a fogam. Ma megyek fogorvoshoz, valószínű ki kell húzni. Ha utána fájni fog, mi az ami használhat?

Figyelt kérdés
Nem árt ilyenkor az érzéstelenítő? Bevettem egy algopyrint, de nem használ, reggel megyek orvoshoz. Decemberben húzták egy fogamat, akkor csak cataflammal tudtam csillapítani a fájdalmat, de egyértelmű, hogy azt most nem szedhetem, milyen más hatásos, esetleg homeos bogyó van, ami nem árt?
2008. júl. 25. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre csak a doki fog tudni érdemleges választ adni Neked, az a legbiztosabb! A lényeg, hogy magadtól ne vegyél be semmit!
2008. júl. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az algo flex forte is jó.
2008. júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
nekem is fáj a fogam meg a fejem én is megyek du drhoz,én vettem be egy cataflant ma is és multkor is,mert egyet lehet be venni azt mondta a nödoki és a háziorvost is kérdeztem,a papira az van irva,1,2tremiszterben az orvos mellett,tanácsára lehet,csak a harmadikba nem lehet be venni,szerintem nyugodtan vegyél be,11hetes vagyok,és te?
2008. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tegnap előtt húztak, úgy, hogy előtte másfél hétig jártam fogdokihoz, volt gyökérkezelés, meg minden, de nem segített, úgyhogy végül kihúzattam, mert nem bírtam tovább a fájdalmat. Az érzéstelenítő nem árt, én utánna 1 Panadolt vettem be, többet nem mertem, mert előtte is azt szedtem mikor már nem bírtam a fájdalmat, de még ma is picit fáj, de talán már nem sokáig. Ha lesz erőd írd meg mi volt! Jobbulást: 19 hetes kismama
2008. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.Közben megjöttem a dokitól, kihúzta a fogam, azt mondta, ha fájna algopyrint vegyek be. Egyenlőre tart az érzéstelenítő. Én 22 hetes vagyok.
2008. júl. 25. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 14 hetesen húztak fogat. A fogorvos nem tanácsolt gyógyszereket, csak azt mondta, hogy rágjak szegfüszeget, mert az fájdalomcsillapító és öblögessek kamillateával a gyulladáscsökkentés miatt. Én ezeket nem próbáltam ki, viszont elkezdtem inni Aloe Vera gélt (az allergiám miatt) és enyhítette a fájdalmat. Kb. 2 hét kellett, hogy begyógyuljon nagyjából a húzás utáni seb. Mondta a fogorvos, hogy a fog pótlásával húzás után 6 hétig kell várni. Üdv.: 19 hetes kismama.
2008. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!