Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyomorégés elmúlik egy idő...

A gyomorégés elmúlik egy idő után, vagy a terhesség végéig tart? 26 hetes vagyok és eléggé szenvedek tőle.

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 14. héttől volt gyomorégésem és esténként még savat is hánytam :((( A Rennie nem segít, de a homeó bogyó sokat enyhített. Egyébként azt mondják a nagy babák és a hosszú hajú gyerekek okoznak sav bántalmakat az anyukájuknak. Én kicsi babát szültem (2480g és 45cm) De 4 centis sűrű fekete hajjal született :)))))))))


Boldog babavárást!

2009. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a baba hajának hosszával összefüggésbe hozni a savat egy nagy butaság, csak babona, semmi köze a gyomrunkhoz.

Az első hónapokban a baba mérete sem befolyásolja, a végén persze már kiszorítja a helyet és az ronthat a helyzeten. Egyébként pedig hormonális oka van az elején, olvass utána, bár attól nem lesz jobb :( Én is régóta szenvedek tőle, mindhárom terhességem alatt volt. Nekem a Rennie segít.

Ja persze, a kérdésed: igen, végig várható, sőt, valószínűleg rosszabb lesz, ahogy egyre kisebb lesz a helye a gyomornak.

2009. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem végig égett a gyomrom.a schüssler só segített,homeopátiás gyógyszertárban lehet kapni.és egyébként nekem is óriás hajú babám született.:)
2009. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már most elkezdett égni, akkor az maradni is fog végig. Nekem egy dolog vált be, a Salvus víz, igaz először azt mondtam hogy ezt nem tudom meginni, de valóban hatásos volt. Ilyen Rennie meg társaival ne is próbálkozz, tök felesleges pénzkidobás. Én a Salvus vizet /patikában kapható/ ajánlom.
2009. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 teáskanál almaecet 1-2 dl vízhez, és azt szépen elkortyolgatni. Egyébként még jó rá a háztatási keksz, kétszersült. HA szánsz rá egy kis pénzt, akkor egy svájci port is tudok ajánlani, BASICO a neve, a neten megvehető.

remélem ezekkel segítségedre voltam.

(32 hetes mami)

2009. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!