Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas magzatmozgások? Más...

Fájdalmas magzatmozgások? Más is járt így?

Figyelt kérdés

35. hétben vagyok. Nagyon aktív, nem rúg, inkább feszíti magát, forog. A fejét annyira nekifeszíti a méhfalnak gyomortájon, hogy kívülről is jól látszik a kiemelkedő fej körvonala.

Néha attól tartok, ott helyben csattan szét a hasizmom, annyira kifeszíti magát, kifejezetten fájdalmas. Ez mennyire gyakori/normális?


2014. ápr. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen :) Nagy a baba, kicsi a hely. Ez csak rosszabb lesz, ha befordul másképp fogod már érezni.
2014. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vége felé volt ilyen pont valahogy így a 3 hét körül, elvileg nem probléma ez a fajta fájdalom. Mert hát ezt ő okozza a mozgásával nem a méhed vagy ilyesmi.
2014. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35. hét körül
2014. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bizony én is így voltam, háromszor is:-))

Én ilyenkor kicsit vissza nyomtam, nem erősen,inkább óvatosan, csak jeleztem neki,hogy húzódjon csak visszább!!

Még az elkövetkezendő pár hétben lesz rosszabb is.. Kitartás,már nem sok van!!!

2014. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt fájdalmas,amikor már befordult a baba és a lábával állandóan a bal lengőbordámat feszítette,de olyan szinten,hogy tényleg rendesen fájt!
2014. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ismerős bizony, csak nekem 32 hetesen befordult már...a befordulást is éreztem...és onnantól kezdve szétrugdosta a bordáimat, ha háton aludtam azért ficánkolt, ha oldalt picit hason azért...csak oldalt kipárnázott hassal tudtam aludni, de este tizig biztos nem, addig benne volt a bugi a gyerekben:)

én is csináltam olyat ha nagyon kinyomta pl a kezét, visszanyomtam picit, érezze hogy ki az úr...de erre kb még egy pacsi volt a válasz:)

2014. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 33. hetes vagyok és ugyanez van nálam is. Borzasztóan aktív a fiam. Mindenhol ott van, mindenét kidugja mindenhol de úgy, hogy majd kiszakad a hasam. Szinte egész nap hullámzok. A legrosszabb mikor ülök a metrón és ott kezd el pumpászkodni, olyankor azt hiszem, befosok, olyan kellemetlen. Szóval teljesen normális igen. :)
2014. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!