Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki június végére, júlusi elejére van kiírva? Hogy vagytok? Van itt esetleg szegedi kismama?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 09:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia, június 27-re vagyok kiírva.

Én nagyon jól érzem magam, még dolgozom, fel vagyok pörögve, tele vagyok energiával, állandóan mehetnékem van, a pihenj sokat mondattól konkrétan falra tudnék mászni :) Figyelem és élvezem a picilány folyamatos mocorgását.

Most kezdjük megcsinálni a babaszobát.És mostanában kezd foglalkoztatni a szüléstől való félelem gondolata.

Te hogy vagy, hogy álltok?

2014. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én június 24-re vagyok kiírva a második kisfiammal. A nagyobbal vagyok itthon, aki tegnap töltötte be a második életévét. Jól érzem magam, csak már nehezebb a nagyot emelgetni meg futni utána :)
2014. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
sziasztok! én júli 3 :) pest megye és jól vagyok, köszönöm. És te? Baba szoba kész? Mennyit híztál? :)
2014. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De jó, ahogy olvasom elég jól viseli mindenki. Én is pörgök 1ooo-el, szerencsére semmi bajom nincs, az estéket leszámítva mert pár hete kezdem esténként érezni, hogy "nehéz" kicsit a hasam, inkább kényelmetlennek mondanám illetve mindig este kezd el mocorogni mikor aludnék. Én júni 26-ra vagyok kiírva, de az elején szerintem kicsit elszámoltam a napokat úgyhogy lehet júli eleje lesz:) Nem dolgozok már sajnos, egyéb okok miatt kellett otthagynom a munkám és fel is szaladt gyorsan jó pár kiló szerintem a lustaság és nem a babó miatt:) Én 11 kilót szedtem fel eddig:( bár nem érzem szerencsére, régebben 3-4 kilót is megéreztem most fittebb vagyok, mint előtte:) A szüléstől most nem félek az az epizód úgy a 18. hét környékén lezajlott most tök nyugis vagyok ilyen szempontból. Voltam bent a klinikán, körbemutogatták a szülő szobákat, a gyerekágyas szobákat, elmagyaráztak sorba mindent azt hittem be fogok pánikolni tőle, de pozitívan csalódtam.:)
2014. ápr. 10. 11:34
 5/24 anonim ***** válasza:
én 13 kg-nál tartok (27. hét), én még dolgozom, sőt jogsit csinálok. Nagyon jó állapotban vagyok egyenlőre, csak stresszel a vezetés, jó lenne már túl lenni rajta. a melóm szerencsére irodai, a sok utazást leszámítva egyáltalán nem megerőltető. Ki meddig dolgozik? Én június 1-től vagyok otthon.
2014. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szia! Június 19-ra vagyok kiírva, kisfiúnk lesz. nagyon aktív vagyok, semmi bajom, pörgök ezerrel, 4 kilót híztam eddig, a babaszobát a hétvégén rendezzük, lassan a ruhákat is megveszem,vettem, élvezem a babával való minden pillanatot már várjuk nagyon !
2014. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én június 20. :-) Nálunk sanszos a koraszülés, fekvés van. Babaszobán utolsó simítások még váratnak magára, de pár héten belül elkészülünk mindennel.
2014. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

június 27-re vagyok kiírva a kislányunkkal :)

Nagyon jól vagyok én is és a babóca is, kicsattanunk az egészségtől :) Folyamatosan mozognék, nem vagyok fáradt és nem fáj semmim, kivéve ha a picike nyomja a bordámat... A rosszullétek is elkerülnek hála az égnek :) Egyre többet gondolok a szülésre, hogy vajon milyen lehet. Egyenlőre még nincs tapasztalatom mert első babásak vagyunk. De lassacskán kiderül :)

és te kedves kérdező, hogy vagy?


29 hkm

2014. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szintén június 27, második kisfiúval :) A terhességet nem valami jól viselem, elég sokat is híztam sajnos, nehezemre esik megmozdulni és sokszor mindenem fáj. De, csinálom amit kell. A ruhák már előszedve, a babakocsit a napokban mostam át, így frissen várja új kisgazdáját.
2014. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én június 26.-ra vagyok kiírva a kislányunkkal és első baba lesz. Én is mostanában kezdtem el többet foglalkozni a szülés kérdéssel. Nagyon repül az idő...

Én eddig 7kg-t szedtem fel. Jól bírom magam, nem esik nehezemre a mozgás. Áprilistól már nem dolgozom, de nem sokat fekszem, mindig csinálok valamit vagy megyek valahová. Nem szeretek itthon ülni. Azt észrevettem, hogy ha megerőltetőt csinálok vagy többet megyek, akkor keményedik picit a pocak, de nem vészes.

Most szedek össze infókat, hogy miket kell beszereznem, mert e hónap végén vagy május elején veszünk meg mindent. Picit néha el is képedek, hogy mennyi minden van, amire nem is gondoltam. Persze azért sok hülyeséget is rá akarnak sózni az emberekre. :)

Ha már itt tartunk. Ti vesztek mellszívót és ha igen, akkor milyet? Elektromos, kézi?

Jó, hogy sorstársakra bukkantam.:)

29 hkm még egy napig :)

2014. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!