Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illik megkérdezni, hogy...

Illik megkérdezni, hogy természetesen fogant-e a kisbaba vagy segítséggel?

Figyelt kérdés
Unokatestvéremnek terhes lett 6 év próbálkozás után. Általában minden évben az ünnepekkor találkozunk. Ha rákérdeznénk, szerintetek sértődés lenne belőle? Egyébként már meg is született a pici.
2014. ápr. 10. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik.
2014. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka bunkósagnak számítana.
2014. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem se illik de tőlem már kérdezték meg és nagyon büszke voltam rá, hogy segítség nélkül természetes úton fogant :) Szerintem attól függ, ki kérdezi, mennyire személyes, szoros a kapcsolat és éppen adott-e rá a helyzet.
2014. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem,ami nálam mindig kiveri a biztosítékot az az a kérdés "becsúszott baba?".
2014. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kérdezném meg a helyedben. Teljesen mindegy. Lényeg, hogy összejött végre a pici. Ha maguktól beszélnek róla az más. Rákérdezni semmiképp.
2014. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
meg ne kérdezd....ha majd egyszer magátol elmondja, akkor elmondja..de te..Istenem mekkora bunkoság lenne.
2014. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tolakodásnak venném, ha ilyet vagy ehhez hasonlót kérdeznének, főleg nem lehet tudni, hogy élték meg azt a 6 évet. Én nem szeretem mikor kíváncsiskodni akarnak az emberek. Ha elakarják mondani, akkor elmondják, de szerintem ne kérdezz rá, ez túl személyes dolog ahhoz.
2014. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik. Sajnos a mai világban sokan lenézik azt, aki nem tud természetes úton teherbe esni, természetes úton megszülni a babát, vagy szoptatni.

Pedig egyiktől sem lesz valaki kevesebb ember.

Esetleg, ha Te is régóta próbálkozol, megkérheted, hogy adjon tippet, nekik hogy jött össze. De konkrétan ne kérdezz rá.

2014. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, illetlenség szerintem is...anno nálam pl az verte ki a bitit hogy mikor egy hós volt a lányunk akkor vittem ki először sétálni és az utca pletykafészke rögtön megállitott hogy:jajj de szép...miért nem járunk gyakrabban sétálni? szopizik gondolom, ugye? mondom nem nincs tejem...erre ő(akit nem is ismerek, nem vagyunk joban) hogy lehet, ilyet még nem is hallot...utána hallom másoktol vissza hogy erről pletykál fünek-fának h én nem szoptatom szegény párát meg nem megyek ki minden nap sétálni....pfffff
2014. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

MI 5 évet küzdöttünk, és lombikkal sikerült végül, előtte 6 inszemináció, műtét....szóval kaptam ilyen kérdést bőven.


Nagyon függ a szituáció attól, hogy KI és HOGYAN kérdezi, nyilván, ha vagytok olyan viszonyban, nem fogja sértésnek venni. Csak azt nem értem, hogy nem tökmindegy? A baj ezzel csak ott van, hogy ha ő válaszol, hogy nem nem természetesen, hanem lombikkal, vagy inszemmel, akkor Te leszel zavarban, mert nem fogod tudni, mit mondj. Na az már bántó lesz, tapasztalatból mondom, mert hidd el, ott már nincs jó válasz. Ha meg visszakérdezel, hogy miért, az igencsak intim kérdés.

2014. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!