Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok....

5-6 hetes terhes vagyok. Szedem az elevitet minden nap meg a folsavat is. Magnéziumot is mondott a háziorvos. Nem sok ez így?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Elevit mellé felesleges a folsav, a magnézium viszont szerintem is szükséges.
2014. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a magnéziumot is csak akkor szokták mondani ha keményedsz vagy görcsölsz, legalább is nekem azt mondta a védőnő, elég az elevit, a magnéziumot csak ha muszáj, és kalciumot is ha muszáj mert beteg vagyok vagy lábikra görcsöm van. A terhes vitamin elég kellene hogy legyen. De majd a nőgyógyászod kérdezd meg inkább, a háziorvosok hajlamosak mindenféle vitamint az emberbe erőltetni.
2014. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én pharmaton matruellet szedek sokkal jobb mint az elevit és a gravida.ebben is van jód és omega 3 ráadásul.30 szem 4000 ft, de kibírható.
2014. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az lemaradt , hogy ez mellé én néha egy szem folsavat pluszban szedek. de szerintem ha szedsz te is pluszban nem fog semmi rossz történni!
2014. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Védőnők általában hülyeséget beszélnek, mint a második esetében is... Várandósság alatt megnő sokféle szükséglet, orvosaim is előírják a szedését, valamint második trimesztertől az omega 3-at és a kalciumot is, harmadiktól a vasat.


A Matruelle tényleg jó, az első trimeszterben én is azt szedtem :)

2014. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én femibiont szedek, tele van jól felszívódó folsavval, később pedig a 12. hét után omega3 is van benne
2014. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Femibion 800-at szedjél, e mellé semmi nem kell.
2014. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!