Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullét nélküli terhesség?...

Rosszullét nélküli terhesség? Első babámnál nem voltam rosszul, el is ment műtét stb. Most újra babát várok és nem igazán vagyok rosszul ebben a 7.8. hétben. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen létezik rosszullét nélkül terhesség,pl az én esetem 5 gyermek édesanyja vagyok,egyiknél sem voltam rosszul,de 8.hétől kívánosságom az nőtt.....csak enni enni... :) Jó egészséget!
2014. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se voltam rosszul egyszer se. Se hátfájás, de még csak jósloim se voltak, makk egészséges kisfiam van.
2014. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen. A rosszullét nem kötelező velejárója a terhességnek. Szóval ez önmagában nem jelent semmit.
2014. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem ugyanolyan rossz tapasztalatom van, mint neked. Nem volt semmi bajom, kiderült, hogy azért, mert elhaltak a babák (ikrek lettek volna). Ennek se volt semmi jele, se vérzés, se görcs.

Természetesen ennek ellenére lehet, hogy nincs semmi baj, van ilyen, csak nyilván egy ilyen rossz tapasztalat után nem hiszi el az ember olyan könnyen. Jó egészséget nektek, remélem semmi gond nem lesz :)

2014. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem voltam rosszul. Egy egészséges kisfiam van.
2014. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ditta323 ***** válasza:

Nekem sincs se rosszullétek, nem is vagyok kívánós /még/ és, ha nem maradt volna el a mensim és nem nőne a pocak kételkednék benne, hogy terhes lennék.

18hkm

2014. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!