Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy a szerveze...

Mit jelent az, hogy a szervezet emlékszik a menzeszre terhesség alatt? Lehet, hogy erre a pár napra enyhülnek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

pl. mellfájdalom.

Vérzés nincs, a pattanások viszont előjöttek. Első trimeszterben vagyok, most vagyok a 8. hétben (ilyenkor lenne aktuális a havi).


2014. ápr. 12. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy mutatkozik, hogy amikor menzeszem lenne, akkor jönnek a hisztisebb, esetleg sírós napok. De tényleg csak akkor. Érdekes. :) 34hkm
2014. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 9 honapig csakis akkor jottek pattanasok, mikor meg kellett volna, hogy jojjon. Ez eloszor nem is tunt fel, csak mar az a 6.ho korul. Mindig mondtuk a ferjemmel, hogy na most biztos menstrualnek.
2014. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!