Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 2 vagy több gyerek...

Akinek 2 vagy több gyerek van: ha megkérdeztétek a már meglévő gyerektől, hogy milyen nemű gyerek van anya hasában, mennyire jött be, amit válaszolt?

Figyelt kérdés
Miénk 2 éves, és váltig állítja, hogy lánytestvére lesz... Csak az a dolog pikantériája, hogy még ő maga is alig beszél( kisfiú), így nem tudjuk, hogy azért mondja a lányt, mert azt könnyebben tudja mondani, vagy azért, mert annak érzi... :)
2014. ápr. 13. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam 3éves, és ő azt mondja, hogy neki fiú tesója lesz.

Már nevet is adott neki.

Hát kíváncsi leszek, hogy igaza lesz e, de csak egy hónap múlva derül ki. :D

14hetes kismama

2014. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 3 éves fia meg volt győződve, hogy húga lesz. Nevet is adott neki. Aztán megszületett az öccse és ő csak azért is lánynéven szólítja.
2014. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az en lanyom is valtig allitja, hogy neki huga lesz, es csak apa akar fiut,de ez kizart dolog. Pedig itthon soha nem volt tema, hogy apa inkabb fiut akarna. Egyenlore ugy nez ki igaza lesz, bar meg nem 100%, hogy kislany lesz
2014. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
6 éves fiam először gondolkodóba esett, hogy "Janika vagy Balázs" legyen a kistestvére, pedig akkoriban még nem is gondolkodtunk a neveken. Aztán egy kis idő után váltig állította, hogy lány lesz. Igaza lett.
2014. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor terhes voltam, az utolsó hetekben vártunk jó sokan a kórházban ctg-re. Volt ott egy 2 év körüli kislány a szüleivel, és néhány ott lévő kismama megkérdezte tőle, hogy vajon nekik kisfiú lesz, vagy kislány. Ő mondta nekik, hogy kislány (mindegyik megkérdezettnek kislányt mondott, és úgy is volt, legalábbis ők is úgy tudták az uh alapján). Egyszercsak kérdezték tőle, hogy hol lesz kisfiú. Én hátul álltam egy sarokban, ráadásul takarásban úgy, hogy szinte akkor nem is látott (előtte igen, csak arrébb mentem). Mindenkit megkerülve odajött hozzám, és rám bökött :). És tényleg!

Nagyon érdekes volt :).

2014. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam mindenképpen fiú tesót szeretett volna és amint megtudta,hogy lakik valaki a pocakomban,mondogatta a babának,hogy "Szia Te kis kukis". "Tudom ám,hogy kisfiú vagy" és ehhez hasonló mondatokat. Bizony neki lett igaza,mivel kisfiút várok!
2014. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igen érdekes dolgok ezek... :)

Folytassátok! :D

2014. ápr. 13. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
20 hónapos a kisfiúnk most várjuk a tesót. még nem beszél csak néhány szót mond de amikor megkérdeztem tőle hogy kisfiú v. kislány lesz-e a tesó a szobájából előhozott egy rózsaszín plüss nyulat (amivel soha nem játszott egyszer kaptuk azt hitték a férjem kollégái hogy kislányt várunk anno)és azt nyomta oda a hasamhoz. És tényleg kislány lesz nemrég tudtuk meg :)
2014. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsöff85 ***** válasza:
4 éves kisfiamat megkérdezte anyósom, hogy fiú vagy lány tesót szeretne? Mire a válasz: fiú lesz. És tényleg.
2019. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!