Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati retardációval kapcsola...

Magzati retardációval kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
18 hetes lennék, de az ultrahang szerint 16 hetesnek felelnek meg a babám adatai. Kevesebb a magzatvíz is, és a lepény be van vérezve. Elküldtek kromoszóma vizsgálatra, és azt mondták, nagy fokú retardáltságra utalnak a jelek. Volt valaki hasonló cipőben? Nagyon aggódok, hogy mi lesz a babámmal. Több orvosnál is voltam ultrahangon, de senki nem mond semmi konkrétat. Van aki szerint elhal a terhesség, és van aki szerint 2 hét még belefér. De most akkor mi van?
2014. ápr. 14. 14:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
4d-n nem voltál? Talán oda lenne érdemes elmenni. 2 hét szerintem sok, de ha még bele is fér ott a többi tényező mint kevés magzatvíz, bevérzett lepény.
2014. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Magándoki?Mert ha nem,akkor én keresnék egyet,és bejelentkeznék!
2014. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérd ki genetikus véleményét, ezen nem szabad spórolni. Van, hogy csak ijesztgetnek, közben makk egészséges a gyerek, mert ugye a tankönyv szerint x százalék valóban beteg lesz, ezért nem lehet kijelenteni, hogy egészséges, mert akkor még őket vonnák felelősségre.

Ha jól tudom, talán a 24. hétig lehet dönteni, ha nagyon beteg lenne a baba, megindítják a szülést, amit nem él túl.

2014. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Hová küldtek kromoszómavizsgálatra?Az Istenhegyi klinikán Hajú doktornőt ajánlanám.Igaz nem olcsó,de profi,és hamar kész az eredmény.
2014. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha Bp-i vagy, szerintem menj el az Istenhegyi Géndiagnosztikába Hajdú Krisztinához. Ő nagyon profi.
2014. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Voltam az Istenhegyin Hajdu doktornőnél, de ő sem tudott többet mondani. Nem vállalta el a mintavételt, mert lepényből kell venni, de szerinte nagyon mélyen, lent van, nem tudja megszúrni, így holnap megyek a Bajcsyba. Mindenki azt mondja, hogy várjunk. Viszont a terhességet nem szakítják meg, mert nem tudják azt mondani, hogy beteg a baba. Hát majd meglátjuk akkor hogy mi lesz.
2014. ápr. 14. 14:27
 7/31 anonim ***** válasza:
Azért írtam én is a genetikust, ráadásul ahogy ajánlották, én is Hajdú Krisztinánál voltam az Istenhegyin. Addig minden napom egy rémálom volt, szétizgultam magam, mindenki down kórral fenyegetett, aztán kiderült, hogy minden a legnagyobb rendben.
2014. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ő sem tudott semmi bíztatót mondani.
2014. ápr. 14. 14:37
 9/31 anonim ***** válasza:
A Bajcsyban Ferenczi doktor is nagyon profi.Remélem minden rendben lesz.Majd írd meg,hogy mi volt.
2014. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én is a Hajdú doktornőnél voltam....ha Ő nem vállalta,az nem véletlen.Bár a Ferenczi doktor is nagyon nagyon jó orvos(emberileg és szakmailag is)a legjobb akkor is a Hajdú doktornő!3 gyerkes
2014. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!