Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati retardációval kapcsola...

Magzati retardációval kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
18 hetes lennék, de az ultrahang szerint 16 hetesnek felelnek meg a babám adatai. Kevesebb a magzatvíz is, és a lepény be van vérezve. Elküldtek kromoszóma vizsgálatra, és azt mondták, nagy fokú retardáltságra utalnak a jelek. Volt valaki hasonló cipőben? Nagyon aggódok, hogy mi lesz a babámmal. Több orvosnál is voltam ultrahangon, de senki nem mond semmi konkrétat. Van aki szerint elhal a terhesség, és van aki szerint 2 hét még belefér. De most akkor mi van?
2014. ápr. 14. 14:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A 10. válaszoló vagyok.Mi volt a Bajcsyban?Mondtak valami biztatót?
2014. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Chorion-boholy mintavétel volt csak. Ma kell mennem ultrahangra. Viszont szombat óta minden nap érzem mozogni. A mintavétel eredménye pedig 1 hónap.
2014. ápr. 17. 08:08
 13/31 anonim ***** válasza:
A 10. vagyok.Remélem az UH-on minden rendben lesz.Igen,az idő miatt nem lett volna mindegy,hogy mikor és hol veszik le a mintát.A Hajdú doktornőnél az Istenhegyin 3 nap... az 1 hónap rettenetesen hosszú idő.A 22. héten leszel már.Gondolkodj pozitívan.Nekem a 3. babám volt "lemaradva" kb. 10 nappal a 20. hét környékén,de a Hajdú doktornő nem mondta,hogy gond lenne.Bár az is igaz,hogy a 11. héten megcsinálta nekem a chorion biopsziát,és ott minden rendben volt.DRUKKOLOK,írj majd.
2014. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem is értem egyébként, hogy Hajdu doktornő miért nem vállalta a mintavételt. Semmi gond nem volt, simán le tudták venni. Mind1, ez van. Reménykedek, hátha "csak" kisebb. Majd írok, hogy mi volt az ultrahangon.
2014. ápr. 17. 11:37
 15/31 anonim ***** válasza:
Szió!Megint én....mi volt az UH-on?
2014. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos rossz híreket kaptunk. Meg kell szülni a babát.
2014. ápr. 18. 09:14
 17/31 anonim ***** válasza:
Neeeeeee!Édes Istenem!Genetikai betegsége van?Vagy a lepény miatt van a gond?
2014. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igaziból egyszerűen nincsen magzatvíz. Vagy szivárog, vagy genetikai rendellenesség miatt nem termelődik. Nem is nagyon nőtt szinte semmit 1,5 hét alatt, és kényszertartásban van már szegény. Csütörtökön kell mennem a mintavétel eredményért, akkor határoznak végleg. De már most mondta az orvos, hogy ebből a terhességből nem lesz gyerek, arra készüljek.
2014. ápr. 18. 17:07
 19/31 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sajnálom!Viszont az érdekes,hogy ebben a szituban van eredmény jövő héten,különben meg 1 hónapot várattak volna....sok sok erőt,kitartást kívánok!Ha lesz lelkierőd,írj majd.
2014. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Szia!Mi lett az eredmény?Van még remény?
2014. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!