Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati retardációval kapcsola...

Magzati retardációval kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
18 hetes lennék, de az ultrahang szerint 16 hetesnek felelnek meg a babám adatai. Kevesebb a magzatvíz is, és a lepény be van vérezve. Elküldtek kromoszóma vizsgálatra, és azt mondták, nagy fokú retardáltságra utalnak a jelek. Volt valaki hasonló cipőben? Nagyon aggódok, hogy mi lesz a babámmal. Több orvosnál is voltam ultrahangon, de senki nem mond semmi konkrétat. Van aki szerint elhal a terhesség, és van aki szerint 2 hét még belefér. De most akkor mi van?
2014. ápr. 14. 14:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Szia! Ma voltam kontrollon, kromoszóma rendellenesség nincsen. Szervi eltérést sem látnak, annyit mondott a doki, hogy hyperechogének a belei. Növöget, él. 13-án kell majd mennem megint kontrollra, egyenlőre nem indítják meg a szülést, a doki azt mondta, hogy van még remény egészséges gyerekre. De én már nem bízok semmiben.
2014. ápr. 24. 20:46
 22/31 anonim ***** válasza:
Ne veszítsd el a reményt,kérlek!Ezek nagyon jó hírek!Sokkal jobbak,mint amit remélni lehetett!
2014. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nehéz a helyzet, mert nem tudják azt mondani egyértelműen, hogy beteg a baba, de azt sem, hogy egészséges, mert a víz kevesebb, és 2,5 héttel el van maradva. 13-án megyek majd vissza a dokihoz megnézi, hogy mennyit nőtt, illetve akkor beszéljük majd meg pontosan, hogy mi legyen. Tesznek majd egy javaslatot, elmondják, hogy milyen betegségek veszélyei állnak fent, és mennyi az esély arra, hogy beteg/egészséges lesz a baba. De utána nekem kell eldöntenem, hogy mi legyen. Ők csak javasolnak. Azt mondta az orvos, hogy van rá esély, hogy egészséges legyen, mert különben nem várna. De biztosat senki nem tud mondani, az csak akkor derül majd ki, ha megszületik. Van már egy egészséges 3 éves kisfiam. Nehéz lesz a döntés.
2014. ápr. 25. 11:03
 24/31 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok, hogy rendben legyen a babád. Te írtad ki a kérdést a hyperechogén belekről is? Nekünk tavaly volt hasonló, sajnos nem születhetett meg a baba.
2014. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy életed legnehezebb időszaka áll előtted,és a legnehezebb döntés.Több olyan történetet olvastam én is,ahol a babának hyperechogen belei voltak(más rendellenesség nem)és egészséges lett.Ezért írtam,hogy ne add fel a reményt!Pici lányt,vagy pici fiút vársz?Nekem a 2. és 3. terhességemnél volt nagyon magas a Down kockázat,ám szerencsére a kromoszóma vizsgálat kimutatta,hogy minden rendben.Ám a várakozással töltött időt soha nem fogom elfelejteni.
2014. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Én írtam ki, a kérdést, igen. Olvasgattam a témával kapcsolatban, de nem sok hasznos infot találtam. :( A beleket még ellenőrzik, mert pici még, és pontosan nem tudja még megnézni a doki, hogy tágulat vagy szűkület. Ne, tudom, hogy mi lesz, borzasztóan telnek a napjaim.
2014. ápr. 25. 15:31
 27/31 A kérdező kommentje:
Kisfiú lenne.
2014. ápr. 25. 15:32
 28/31 anonim ***** válasza:
A 3 gyerekes anyuka vagyok.Kedves Kérdező,én úgy gondolom semmi nincs életlen.Ha a pici Fiúnak az a sorsa,hogy egészségesen megszülessen,úgy lesz.Ha Angyallá kell válnia,úgy lesz.Amikor vártam az eredményekre,eldöntöttem magamban,hogy ha kell,elengedem.Mást nem tudok tenni.Százszor,ezerszer átgondoltam az életemet,az Ő életét,mindent.Szerencsére minden rendben volt,de benne volt a rossz is a pakliban.
2014. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
életlen=véletlen.Bocsi!
2014. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szia, mi ujsag?
2014. máj. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!