Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek az állandó fáradsá...

Mit tehetek az állandó fáradságom és aluszékonyságom ellen?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy terhesség ezzel jár, de azt hiszem ez már nem normális. 24 órából képes vagyok 18-at is aludni, egyszerüen semmire sem vagyok képes, egyfolytában csak aludnék, és nincs erőm semmihez.Tudna valaki tanácsolni valamit, mert van már egy gyerekem akit azért még el kell látnom, és a háztartást is hiába van úton a tesó. Már teljesen kétségbe vagyok esve. Ez az állapot 5 hete tart, most vagyok 9 hetes, és vasat is szedek.
2014. ápr. 9. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pont a vasat akartam én is írni, de akkor szerintem szólj dokinak, ha azt már szedsz. Egyébként a szintetikus vas nem túl jó, esetleg megpróbálhatnál vmi mást, ami multivitamin, de nem szintetikus, és vas is van benne. Csak, mert a szintetikusok nehezebben szívódnak fel.
2014. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pezsgőtabletta formájában szedem, vas + folsav+ B12+ B6. És elméletileg a vérképem rendben. Abszolut úgy viselkedem, mint egy újszülött. Eszek, alszok, és ha véletlen ébren vagyok, csak úgy bambulok, és szenvedek a folyamatos hányingeremtől.
2014. ápr. 9. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a pezsgőtabletta egy fokkal jobb, de sajna nem sokkal. Mind1, szerintem szólj dokinak, az a biztos, amit ő fog mondani.
2014. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pont így voltam én is.

négy és fél hónaposan csillapodott a fáradtság, én bármit csináltam, nem múlt el a kótyagosságom.

hétköznap ha hazaértem 5re, hattól már aludtam is a kanapén, felébredtem este 10 kor, akkor öltöztem pizsibe, és aludtam reggel 7 ig. volt, hogy a melóban is lehajtottam a fejem az asztalra. hétvégén plusz még délben is szunyókáltam 3 órát :)

szédültem az álmosságtól, vártam már mikor múlik el.

ha program volt, és estébe nyúlt, este 10 kor már sírni tudtam volna...


majd megőrültem. úgy éreztem magam, mint egy influenzás, vagy aludni akartam, és estem össze, vagy fájt minden testrészem az alvástól :) :)


szedtem elevitet, és ittam kólát, kávét... semmi nem használt, csak mikor elmúlt ez az időszak.

de nem is igazán elmúlt, inkább enyhült.


pihenj, aludj sokat. (az se baj, ha megutálod a sok alvást, fekvést, jól jön később, amikor örülsz, ha 4 órákat egybe át tudsz majd aludni) :)

2014. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam a másfél éves gyerekemmel itthon, csak én amikor ébren voltam, akkor hánytam. Nekem nagyon alacsony volt a vérnyomásom, lehet, hogy Neked is az. Próbáltál kávét vagy kólát inni? Egyébként nekem 8 hétig tartott, 5.-13. hétig.
2014. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kávét iszok napi 2-3 sok tejjel, a kólát próbálom mellőzni, de lehet ez az ok, mert a terhesség előtt csak kólát és energia italt ittam, akkor valószinü hiányolja a szervezetem :(
2014. ápr. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!