Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok el apukának...

Hogyan mondtátok el apukának és a nagyszülőknek a nagy hírt?

Figyelt kérdés

Valami eredeti, aranyos ötleten gondolkodom. Egyelőre csak tervben van a Pici, de jó érzés eljátszani a gondolattal.

A "kiscipő"-s meglepetés szerintem elég mindennapos manapság, nagy meglepetést szeretnék :) Régóta várjuk már.


(Sok hasonló kérdést végigolvastam itt, de további ötletek is érdekelnének :))) Köszi, mindenkinek, aki válaszol! :)


2012. szept. 5. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az elég nagy meglepi lenne ha egyszer csak a kezükbe nyomnád a babádat! :D
2012. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Apával együtt teszteltem, nagymamának meg a kezébe nyomtam. Rájöttem, minél nagyobb csinnadárét akarok körülötte, annál lehangolóbb, főleg, hogy a családunk az egyszerűség híve. Örültek.
2012. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a tesztet nyomtam a kezébe, nem a babát :D
2012. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, nemtom,, h kinek mennyire tetszik, de vhol hallottam egy olyat, h küldött a kismama egy levelet (postán):

Kedves nagyszüleim!

Nem tudom, h szeretnétek-e engem, vagy várjátok-e, hogy megérkezzek, de ezúton szeretnék róla hírt adni nektek, hogy körülbelül 7 hónap múlva karjaitokban foghattok!

Szeretettel a legkisebb unokátok!

Vagy vmi hasonló szöveget el tudok képzelni, scak fontos, h derüljön ki, h kié a baba :)

2012. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon cuki :)
2012. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Páromnak már napokat csúszott a menzije. Vett egy tesztet és amíg én melóztam,ellenőrizte is,hogy van-e "albérlő" vagy nincs! Fel is hívott,én meg majdnem leejtettem a telefont eszterga-javítás közben!! Asszem nem kell leírnom,hogy miért... A Kiskalács már 3. hónapos,eléggé tempósan is nő! Születési adat: Nov. 23. reggel 8 óra 39-kor bújt elő 3820 grammal és 53 centivel! 5 máosodperces korában meg is csináltam az első kápet Róla! ;)

3x Apa

2013. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi,de az előbb elfelejtettem odaírni,hogy: Fiúcska!
2013. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!