Elvetéltem volna?

Figyelt kérdés
Körülbelül négy hetes lehetné tesztet vagy orvoshoz menni csak szerdán tudok. 10.en kelett volna megjönnie ami nem történt de tünetek pl a mellem feszült eres volt szédülés megvoltak de erős görcseim lettek majd zuhanyzás előtt picit véreztem s egy nagyobb darab alvadt vér szerű is. Azota eléggé vérzek s görcsölök is segitsetek :((
2014. ápr. 15. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt már pozitív teszted? Menj orvoshoz azonnal.
2014. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,azonnal siess orvoshoz!!!!
2014. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kesett a menstruaciod es most megjott. Ilyen koraterhesseggel -ha volt egyaltalan- nem fognak semmit kezdeni
2014. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: persze lehet az is, hogy késett a menstruációja, de ha terhes, és netalán elvetélt, meg kell vizsgálni, hogy minden "rendben" van-e.
2014. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tesztet meg nem csinaltam korainak lattam de tunetek voltak. S gorcsem erosebbek mint atlagba s verzesem is erosebb
2014. ápr. 15. 16:21
 6/11 A kérdező kommentje:
De holnap mindenkepp megyek csak aggodom
2014. ápr. 15. 16:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, akkor miért nem mész most? Komolyan nem értem...
2014. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam is most hasonló volt. Időben megjött, de jóval erősebb volt a menszesz. Valószínűleg nagyon korai vetélésem volt, ahogy neked is.
2014. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen korai vetélésnél (ha az volt) az orvos se csinál semmit. Visszafordítani a folyamatot már biztosan nem lehet, de azért persze jó, ha lát majd orvos, csak valószínűleg semmit se fog mondani. nagy kivizsgálásra nem számíts.
2014. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah, és ha teszted sincs, akkor meg pláne ne reméld, hogy komolyan foglalkoznak veled. Sajnos ilyen a rendszer. Az orvos első kérdése az lesz, hogy volt-e poitív teszted. az, hogy tüneteid voltak nem elég.
2014. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!