Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit ajánlotok Miskolcon,...

Kit ajánlotok Miskolcon, lehetőleg a Semmelweis kórházból?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, és az orvosom nem vállal terheseket. Segítenének kit válasszak?

2014. ápr. 15. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A környéken nem tudsz máshová menni? Csak azért kérdezem,mert pont az elmúlt héten volt Miskolcon ismét valami fertőzés a koraszülött osztályon,nem tudom pontosan hány újszülött ismét meghalt :( épp mondtam a páromnak,hogy Miskolcon semmi pénzért nem szülnék,mert ott mindig van valami.

Már bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam,de ezt le kellett írnom..

2014. ápr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Az most nem Miskolcon történt, de egyébként én sem mennék Miskolcra.
2014. ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem Miskolcon volt legutóbb, csak úgy hozzátenném. Figyelmesen kellene nézni a híradásokat.

Egyébként a háttér információkat nem mondják be egyik híradóban sem, így nyilván mindenki csak arra gondol, hogy milyen egy rossz kórház.

Azok pedig akik nem élnek itt, csak úgy légbőlkapottan nyilatkoznak mindenről, így az itteni kórházakat sem ismerik. Könnyű ajánlani, hogy ne szüljenek ott. Istenem...


A kérdésre válaszolva és Dr. Gubás Pétert ajánlanám. Nagyon rendes orvos. Bár én már nem hozzá járok, nem nála fogok szülni.


29 hkm

2014. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
én is gubást ajánlom,de én hozzá is járok,első gyermekem is nála szültem. a csecsemőhalálozások pedig a megyei kórházban voltak.a semmelweis kilométerekre van tőle.
2014. ápr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Persze tudna máshol szülni, mondjuk Debrecenben. Másfél óra az út, kicsit macerás lenne odajárni az orvoshoz, de persze megoldható. Csecsemőhalálozás ott is előfordulhat természetesen, nem csak Miskolcon. Most is Szegeden volt, de nem érdekes. Miskolcnak gyönyörű új szülészete van, de bírom hogy Miskolc mindig le van írva, hogy egy putri. Én Spák Lászlóhoz járok, meg vagyok elégedve vele, Gubást és Dudást is sokan dicsérik.
2014. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy ismerősöm panaszkodott a miskolci kórházra...
2014. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem meg nem egy ismerősöm panaszkodott budapesti, veszprémi, szegedi, pécsi, stb, stb. stb kórházra. Minden kórházra megy a panaszkodás. Olyan nincs hogy mindenki mindennel elégedett.
2014. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dr. Dudás Ernőt én is csak ajánlani tudom! :)


Amúgy a megyei kórház szülészete tényleg lepratelep :( de a semmelweis szülészete fel van újítva, az nagyon nem gáz. :) nekem tetszett, mondhatjuk hogy elég higiénikus.

2014. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Szemán György szerintem az egyik legjobb orvos.
2014. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Dr.Spàk Làszlòt ajànlom nagyon rendes orvos. Ha gondolod irj privit és megadom a szàmàt.
2014. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!