Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem egész 9 hetesen ket...

Nem egész 9 hetesen ket lyukkal kifelébb kapcsolom az ovet a nadragomon. Ez pocak vagy puffadas? 163cm,51 kg vagyok,50,5 voltam az 5dik héten. Azt hittem puffadas, de reggelre sem ment le napok óta.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
van akinek hamarabb kezd nöni a pocak. Egyik barátnömnek 9 hetesen már lehetett látni, idegen is megkérdezte babát vár-e. Aztán utána 3 hónapig nem nött semmit a pocakja. Normál testalkatú volt. A másodiknál szintén normál testalkattal esett teherbe és a 15. hétig semmi nem látszott.
2014. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ami latszik is nem a babatol van hanem a puffadastol. :-). Persze kezd turemkedni a pocak es nem tudod azt a nadragot hordani amit elotte mert nyom de ez csak puffadastol van. En ugyanigy voltam vele. :-)
2014. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szemeremcsontodat 14 heesen lepi at a mehed, addig fizikailag lehetetlen pocakot noveszteni, minden mas urban legend es proeszteron generalt puffadas.
2014. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretném megvárni a 12.dik hetet, és csak utána bejelenteni a cég felé. Csak félek, nehogy észre vegyék. Folyton olyan a hasam, mint aki sokat evett és "úgy maradt" :-)
2014. ápr. 17. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
a 9. héten 22-30 mm az embrió : DD fizikailag lehetetlen hogy egy 2-3 cm-es magzat látszódjon, az hogy emelkedne ki a hasadból?
2014. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!