Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrültem? Mit csináljak?...

Megőrültem? Mit csináljak? Hogy tudom ezt lekűzdeni magamban?

Figyelt kérdés

Nem akarok hülyének tűnni, de mára már sokszor azt gondolom, megőrültem.. van egy másfél éves kislányom már. tervezzük a kistesót párommal.. eredetileg úgy volt, hogy mostanában kezdünk bele az újabb babaprojektbe, de felhívtak a régi munkahelyemről, hogy jövőre visszamehetnék dolgozni. És mivel sajnos manapság nem sok lehetőségem van ilyen téren, átbeszéltük, és úgy döntöttünk, visszamegyek dolgozni, és később jön a kistesó. Igen ám, de folyamatosan úgy érzem terhes vagyok.. érzek mozgást a hasamba, mintha rúgna bennem a baba, utánaolvastam, létezik ilyen, "fantommozgás".. megnyugodtam, h akkor talán nem őrültem meg :D viszont mostanában már rosszulléteim is vannak, telítettség érzés, szorít alul a gatya,és hihetetlen álmos vagyok. A gond az, hogy gyógyszert szedek.. Egy tesztet már csináltam kb két hónapja,akkor szerencsére negatív lett.

Nem lehetek terhes.... akkor miért? hogy tudom lekűzdeni ezt? biztos lelki eredetű.. de nem értem.. :( bemesélem magamnak.. volt már valaki így?


2014. ápr. 17. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen állapot. Úgy hívják álterhesség. Már régóta ismert. Okait lelki eredetűnek tartják, ezért pszichológus segítségét javasolják.
2014. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen én is érzem amiről beszélsz.Amióta szültem, rendszeresen időközönként érzem a mozgást rúgàst.És hozzáteszem 23 ève szültem.Sokàig én sem értettem a jelenséget hogy ha egyszer megjött akkor amikor elmúlt rá kb 3 nappal hogy tud rúgni?:) vettem én is tesztet, biztos ami biztos aztán olvastam hogy van ilyen.Beletörődtem és nem nyilvánítok neki figyelmet amikor jelentkezik az érzès.
2014. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Álterhesség valóban létezik de ez nem az! Annak màs tünetei vannak.
2014. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az álterhessèg, miért is lett lepontozva?

2014. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!