Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan elhagyása?

Utrogestan elhagyása?

Figyelt kérdés

11+4 hetes km vagyok, lombikos. Szinte a beültetéstől szedem az utrogesant, napi 2X2-t, tablettában. Az orvosom azt monta, hogy kezdjem el csökkenteni. Azt mondta, hogy holnaptól szedjek csak 1x1-et 4 napig, utána ne szedjem. Erre én azt kérdeztem, hogy tuti nem lesz baj? Mire Ő: Csökkentsem belátásom szerint.

Szerintetek az úgy jó, ha:

Reggel 1, este 2 (4 napig)

Reggel 1, este 1 (4 napig)

Este 1 (4 napig)


Ez elég fokozatos csökkentés és így kb. a 13. hétig szedném. nagyon parázós vagyok, 3,5 évig vátunk a csöppségre és közben volt vetélésem is. Lehet, hogy túlbonyolítom?



2014. ápr. 18. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2x1 volt. 4 napig használtam 1x1-et,azután elhagytam. Nem lett gong. Sztem., ha 3 napig 2x1-et,majd még 3 napig 1x1-et használsz nem lehet gond. Persze kérdezz meg mást us,ez csak az én véleményem. :) 15+3 hkm.
2014. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem igy jo ahogy te irod....én 11+2 vagyok, nekem is 2x2 utro van, én is kb igy akarom csökkenteni ahogy te irtad de csak a 12. betöltött hét után...
2014. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem azért mondta doki, hogy kezdjem el abbahgyni, mert a méret alapján már 12 hetes, már a nucha-szűrésen is túl vagyok.

Köszönöm a hozzászólásokat, nagyon aranyosak vagytok, mindkettőtöknek nagyon boldog babavárást:-)

2014. ápr. 18. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól sem lenne bajotok, ha úgy csinálnád, ahogy az orvosod mondta, de ha megnyugtat csináld óvatosabban. Én azokon a napokon, amikor 3 szemet szedsz inkább úgy csinálnám, hogy reggel-délben-este 1-1 szem.

(Én napi 6 szemről 5 nap alatt leálltam az orvosom utasítása alapján és semmi bajunk nem lett. Igaz ez a 13. héten volt, mert komoly vérzések miatt kicsit tovább szedtem.)

2014. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is lombikos voltam, de en 4*2-t használtam. A 12. héttől csökkenthettem, 2-3 naponta 1 szemmel
2014. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!