Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas a terheség alatt...

Ártalmas a terheség alatt szedett aszpirin?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam, hogy patkányembriókban fejlődési rendellenességet okoz, emberi magzatokban azonban nem, azaz nem kell félni tőle. Meg is nyugtattam az egyik kismamát, aki fogfájásra vett be vagy két szemet. Persze a félős kismamák azonnal lepontoztak...


Aztán most tessék olvasni:

[link]


2009. dec. 22. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Viszont a tájékoztatójában nem ez van írva. Én nem szedném.

[link]

2009. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem szedném,viszont egy-két szemtől nem lehet baj.Helyette ott van az Algopyrin,Panadol.
2009. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A védőnőm mondta, hogy ha nincs más ami használ akkor pár szem aszpirintől vagy algopirintől nem lesz semmi bajom és a babónak sem.
2009. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont most mondta a doki, hogy nem ajánlott.
2009. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim a terhességem kezdetén kijelentette, hogy ne merjem szedni, mert pusztítja a fehér vérsejteket uúgy, mint az algopiryn.

Nem is szedtem/szedem.

35+2 kismami

2009. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!