Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is lustább tegnap, ma...

Nektek is lustább tegnap, ma a babátok? Front lehet?

Figyelt kérdés

Eddig iszonyat aktív volt a babám, ezen a héten meg feltűnően sokat ugrabugrált, viszont tegnap óta alig érzem... ha érzem is, akkor sem olyan erőteljesen, inkább csak "simogat", hiába eszek édeset vagy csinálok bármit...

Ti tapasztaltok lustulást?


25 hkm



2014. ápr. 19. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Első babám és kicsit nyugtalanít ez a lassulás az eddigi roppant aktív napok miatt... :/
2014. ápr. 19. 19:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, velem is ez van! Megittam egy pohár kólát, az segített egy fél óra-órára, hogy megnyugodjak. De lustizik tovább! :)
2014. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyszint lustabb, mar orulok ha egyszer egy nap erzem. Mult heten is volt ilyen esos ido alatt.27 hkm
2014. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 23 hetes vagyok. hát nekem mondhatni ugyan olyan, kicsit talán kevesebbet de ugyan olyan aktívan, vagy még keményebben mocorog. ma pl a tescoba ugy toltam ki a párom hogy menjünk mert bepisilek, azt 5 perc múlva elmúlt, ilyenkor a baba ugrál a hólyagomon vagy hasonló.... :)
2014. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia 33 hetesek vagyunk.szintén ez a helyzet,már fel is akartam tenni itt a kérdést. egész nap nem is éreztem,most picit lefekudtem, ilyenkor 9 után szokta kezdeni a bulit. egy picit most megmoccant.
2014. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban és este e legaktivabb ez a napokban nem vàltozott.Sőt most napközben is mocorog...25hkm
2014. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, ráadásul az elmúlt 5 percben végre beindult... :)

Ment a zöld kéz mindenkinek!

2014. ápr. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!