Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros anyukák! Akiknek a...

Császáros anyukák! Akiknek a 2 terhessége közt kis idő van/volt válaszolnátok?

Figyelt kérdés

a másodikat várjuk az első császáros volt, a doki szerint valószinüleg nem bírja majd a heg ez miatt ez is császár lesz.

Van köztetek olyan akinél simán beindult és természetes úton hozta világra a picit? mi lett a heggel? nem volt gond?

a doki szerint a nagy lesz a baba akkor pláne császár és mi van ha otthon elfolyik a magzatviz és hamar jön a pici nem lesz idő császárra,

kezdek félni ettől.

nálatok hogy volt?


2009. dec. 22. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is 18 hónap lesz a kettő között és császáros voltam. Az orvosom azt mondta, hogy lehet természetes szülés most, persze ha semmi gond nincs. Én is félek, sok rosszat hallottam... Most előre nem tudom hogyan lesz, remélem vki ir majd tapasztalatot...

2009. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 14hónap van a kettő között,sajnos a második is császáros lett.De nem a hegg miatt hanem ,beindúlt a szülés és semmit sem tágúltam 16 órán át.Persze ez nálad nem törvényszerű.
2009. dec. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 év van a két gyerek között, természetes úton 1.5 óra alatt szültem meg a másodikat, semmilyen komplikáció nem volt, a hegemmel sem volt gond! Én szerettem volna megpróbálni a természetes szülést és szerencsére a dokim partner volt ebben. Lett volna lehetőség a sürgős császárra, egyszer leesett a szívhang, a dokim összetrombitálta a műtős teamet (otthonról mentem, nem rám vártak, hajnali 2 óra volt) de rendeződött a szívhang, így fél óra múlva már a kezemben tarthattam a kisfiamat. Ezt csak azért írtam mert nem értem hogy miért ne lenne lehetőség sürgős császárra, akárkinél akármilyen komplikáció felléphet, mi az hogy nem lesz rá idő?!
2009. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!