Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes 5 napos terhes vagyok...

7 hetes 5 napos terhes vagyok a naptár szerint. Ma a doki gépe 7 hetes 2 napos terhességnek megfelelő méretet számolt. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs ez a pár nap nem mérvadó. Az orvosi tippelés sokszor hagy kivetnivalót. Barátnömnek sián félre számolták minimum 3 héttel a terhesség elejétől a szülésig végig. (nem volt ciklusa elötte 3 hónapig, igy nem lehetett ciklus szerint számolni.) Egy baba sem születik 37. hétre 4,5 kg. fölött, utána mondta is az orvos hogy még tul is hordta.
2014. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs.

A gépek átlagokat számolnak,

2014. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy nincs baj! A fogantatás napja is eltérhet pár nappal, vagy az orvos egy kicsit alább állítja meg a kurzort és meg is van a pár mm-es eltérés. Több hetes eltéréseknél lehet gond. De még akkor sem biztos, az én kisfiamat is kisebbnek mérték, semmi baja.
2014. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az orvos kézzel jelöli ki a méretet, ha nem eléggé precíz az egérhasználata, akkor simán napokat mellélő.

Kb ennyi idős terhesen a dokim 10 perc alatt három különböző dátumot mért, függően attól, hogy épp mennyire csúszott meg az egér a kezében.

2014. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs! Nekem annak idején 18 hetes uh-n egyik doki 18-nak, másik 20-nak, harmadik, 17 hetesnek mondott. Egyik szerint kicsi a babám, másik szerint nagyobb, harmadik szerint normális méretű. De a kedvenc mérésem, a 39. héten 3250g babám, aki végül 6 nap múlva 4120g született.
2014. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen ennyit az rovosi tippelésről....:) Sok ilyet hallottam már mitn amit az utolsó ir.
2014. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem egy nap különbséggel van aki 6 hetet mondott másik doki meg másnapra rá 8 hetet....

erről ennyit 12. hét előtt nem tudják belőni a kort. ne görcsölj a méreteken :)

2014. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak rosszul mért, két egyforma időpontot, nekem még nem mondtak...
2014. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!