Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lactacyd femina plus c3100...

Lactacyd femina plus c3100 méhszájjal lehet használni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ez külső és nem belső használatra van......
2014. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is.


anno volt irrigálója, de megszüntették, állítólag bevizsgálták, hogy nem egészséges.


de én kérdeztem a dokim a tejsavas hüvelyöblítésről, ő rándított egyet a vállán, hogy szabad, felőle csináljam.

2014. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel intim mosakodó amit kívül használsz bármikor lehet.
2014. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen intim mosakodora gondoltam!

csak hogy 1 ujnyira kulso nyitva igy eddig nem mertem!de fertozesek megelozesere vettem

2014. ápr. 23. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Miután kívül és nem belül használod így mind1 a méhszájad állapota
2014. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet használni, de azt tudni kell, hogy az intim mosakodók a hiedelemmel ellentétben inkább elősegítik a fertőzést. Az én orvosom egyáltalán nem ajánlotta. Bölcsen teszed, ha a tiédet is megkérdezed.
2014. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

azert vettem,az ő javaslatára mert már teljesen kiirtott belőlem minden jó bacit a rendes kup

még a lactofeel se használt!így ő javasolta!

csak gondoltam megérdeklődöm több kismamátol

2014. ápr. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!