Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyolc hetes terhes vagyok,...

Nyolc hetes terhes vagyok, vereztem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este erős piros verzesem volt, mintha szövet is lett volna benne. Nem menses szerű hanem higabb.

Később már semmi sem volt csak barna szivárgás.

A hasamat "érzem" de nem nevezném fájdalmasnak.



2014. ápr. 19. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azonnal ügyelet! Lehet vetélés! Kapsz hormont, rendeben lesz minden, anélkül... :(
2014. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj orvoshoz!
2014. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem hogy lehetnek ilyen hülye feleőtlen nők? nem való neked gyerek...
2014. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Már akkor ügyeletre kellett volna menni.
2014. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Éjszakás műszakban dolgozik a férjem. Itthon voltam a négy éves lanyunkkal. Őt hová tettem volna. Az ügyelet 25 km. Vonat már nem volt, autónk nincs.

A vérzés teljesen elállt

2014. ápr. 19. 11:49
 6/15 Jégtánc ***** válasza:
Akkor ma otthon van a férjed? Menj ma be.Nem ártana megvizsgáltatni magad.Mentőt is hívhattad volna,vagy a kórházat.
2014. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vagy korai vetélés volt, vagy hematóma miatti vérzés. Ha nem ömlik a vér, nincsen dráma, de be kell menni a kórházba. A progeszteron ilyenkor már általában nem segít, mert késő.

Az alap, hogy terhesség alatt minden nemű vérzés kórosnak számít.

2014. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Miért kell rögtön hülyézni?

De utálom az ilyet.

Semmit nem tud ,és rögtön ítélkezik.


Kedves Kérdező!

Majd írd meg ,hogy mit mondott a doki.

2014. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azonnal dokihoz kell menni. Ha máshogy nem tudsz, mentőt hívsz.
2014. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem ömlik a vér, nincsen dráma." de igenis lehet dráma, sajét tapasztalat. nekem csak egy kis barna pötty volt, nem mentem ügyeletre, gondoltam másnap úgyis van időpontom az orvosomnál. hát késő volt. hiába kaptam progeszteronpótlást, már nem segített. Nem véreztem, nem görcsöltem, egyáltalán nem is fájt a hasam.

Ehhez képest az erős piros vérzés és a barna szivárgás durvább. Én nem nyugodnék meg, hogy elállt.

Hívhattál volna mentőt is, és a lányodat is bevihetted volna magaddal, bát sajnos verős vérzésnél+ ha valóban szövetdarab is volt, akkor ott már kapkodás se segít a legtöbb esetben.

Mindenképp nézesd meg magad orvossal, és írd m,eg, hogy mi lett.

2014. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!