Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magándokim sztk-ban is...

Ha magándokim sztk-ban is rendel, mikor ott vizsgál, ott is kell neki pénzt adni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
igen
2014. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem ott soha nem kért az orvosom pénzt.
2014. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megkérdeztük vizsgálat után, hogy mivel tartozunk, mindig azt mondta, hogy semmivel, amikor erősködtünk, akkor határozottabban mondta, hogy semmivel, mert ott már kap fizetést, nem fogad el ezen felül semmit, csak vatikáni valutát, így mindig kapott egy isten fizesse meg-et. :-) Mondjuk a dokim, volt, hogy magánrendelésén sem fogadott el pénzt, mert csak konzultációra mentem. Szerintem kérdezz rá a végén, ez a legtisztább.
2014. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem!

Sajnos ezzel cseszik el az orvosokat, állandóan nyomják öket a tehetősebbek pénzzel.

Akik meg nem fogadnak dokit,azokkal kutyául bánnak.

Régen ez nem így volt.

Nyugodtan le lehet pontozni, van akinek azt igazság fáj.

2014. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Abszolút egyetértek veled! Én is pont emiatt vagyok gondban! A doki akihez szeretnék járni, sztk- ban is rendel, csak oda nem lehet hozzá könnyen bejutni, mivel ott is fogadja a magán betegeit is, a magánrendelése elég drága, de szeretnék jó kezekben lenni, szóval fogalmam sincs, hogy mit tegyek.


Vatikáni valuta, ez jó, minden orvos lehetne ilyen :)

2014. ápr. 23. 20:39
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem, sztk-ban nem kellene pénzt adni neki.

Egyébként egyet értek az utolsó válaszolóval.

Akinek van pénze, az még az sztk-ban is fizet, így az orvosok ezt megszokják, aztán meg már el is várják, de aki meg ezt nem teheti meg azzal kutyául bánnak az sztk-ban. holott ott tényleg nem kéne fizetni.

2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
1-es vagyunk, sajnos nálunk, tartja a markukat... mindenki boritékkal, meg ajándékkosarakkal érkezik egy sima sztk-s rendelésre is :-(
2014. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

jaaa, és a legjobb, az orvos kikiséri a beteget, majd hangosan megjegyzi, hogy köszönöm at ajándékot, xy hölgy, hogy hallja a többi, oda aztán vinni kell...

undorito

2014. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj, jogszabaly tiltja most mar, hacsak nem.kerdezed meg az sztk igazgatojat, hogy adhatsz-e? Az sztkban az orvos allami fizetest kap az allamtol,allamnak abbol van penze, ami adobol befolyik es allampapirokbol. Gondolj bele te dolgoznal egy hivatalba kapnal allami fozetest es az ugyfel adna meg neked...az mindek neveznek?


A maganba fog ugyis sokszor visszarendelni es a vegen mg leperkalod neki a nagy halapent, szoval nem kell neki adni.

2014. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
9-es voltam. Bocsánat a sok elütésért, lemaradt n-ért etc. Ne adj.
2014. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!