Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és szexuális élet...

Gabszem kérdése:

Terhesség és szexuális élet megromlása, Ti hogy orvosoltátok?

Figyelt kérdés

Igazából azóta vannak gondok amióta 2 éve megszületett a kislányom, most terhes vagyok a másodikkal és amióta teherbeestem nem is voltunk együtt, mert nem mertünk kockáztatni, persze néhányszor megoldottuk a dolgot máshogy.

De valahogy nincs meg a vágy, állandóan fáradtak vagyunk, én a terhesség miatt meg amiatt, hogy a gyerek nem alszik jól, a párom meg a munkában fárad el főleg idegileg. Engem frusztrál az is, hogy szülés óta síkosítóra van szükségünk, kicsit cikinek tartom. Nagyon szeretjük egymást, azzal nincs gond, csak valahogy túl fáradtak vagyunk az együttlétekhez, pedig hiányzik. Volt más is így, hogy oldottátok meg? Sajnos a gyerkőcöt nem tudjuk lepasszolni, mert üvölt ha otthagyjuk a nagyszülőknél, ha este leraktuk aludni akkor tudunk csak együtt lenni.


2014. ápr. 24. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor este kell együttlenni vagy hajnalban!

Valahogy csak összehoztátok azt a második gyereket, nem?

2014. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első gyerek óta baj van, de te szülsz 2.t is. okké
2014. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem úgy értem hogy baj van az első gyerek születése óta, nem kell egyből kifigurázni. Szeretjük egymást, 14 éve együtt vagyunk, akartuk a második gyereket is nem csak úgy poénból csináltuk... Teljes az összhang közöttünk, szeretjük a gyerekünket nagyon, apuka is nagyon sokat foglalkozik vele. Csak egy kicsit fel kéne dobni az együttléteket, ennyi, szerintem nem csak nálunk van ilyen, azért kérdezem.
2014. ápr. 24. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Igazából azóta vannak gondok amióta 2 éve megszületett a kislányom,


Ja igen én értettem félre!

2014. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 3. babámat várom, 30 hetes vagyok, az én férjem is nagyon sokat dolgozik. Volt, hogy csak beesett az ajtón, annyira fáradt volt. Nem a szex a legfontosabb ilyenkor neki sem. Az elhidegülésetek fokozatos, ahogy olvasom, de egy kis női praktikával egy kis romantikával még visszahozhatod a régi férjed. Egy ölelés, egy hajnali hozzábújás, érted? Egy szeretlek érzés hiányzik neki. Beszélj vele, lehet valami más is a dologban. Tart a 2. baba érkezésétől, néha a pasikat is ugyanúgy megviselik a változás gondolatai mint a nőket.
2014. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokan egész terhesség alatt el vannak tiltva... Ha mindketten fáradtak vagytok hozzá, nincs mit orvosolni szerintem. Ha férjed igényli, akkor hát azért végy erőt magadon és ha gyerek elaludt, szeretgesd meg néha, hol így, hol csak úgy "kézzel-lábbal". Ciki pedig nincs, ha szeretitek egymást.
2014. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, párom azért jobban vágyna az együttlétekre, én annyira nem igénylem mostanában. De tényleg erőt kell venni magamon, merthát mégiscsak férfiből van a drágám :) Az első terhességem alatt se sokat voltunk együtt, de attól még ugyanúgy szeretjük egymást. 13 hetes vagyok, szóval nem arról van szó hogy olyan borzalmas sok ideje nem voltunk együtt, és párszor megoldottuk máshogy mint írtam, csak most már kéne kicsit több is. A doki azt mondta lehet bármit... Köszi a válaszokat és a bíztatást!
2014. ápr. 24. 10:17
 8/9 Julie S ***** válasza:
100%
Szerintem az a fontos, hogy ha szex nincs is, de legyen meg a testi kontaktus. Simogatas, masszirozas, oleles, stb. Ez fontos ahhoz, hogy ne tavolodjatok el egymastol addig, amig rendezodnek a dolgok. Nekem a terhesseg kb feletol es a szules ota (szoptatok) szunetelt a vagy... Most, hogy feleves mult a lanyom, most kezdek ujra kedvet kapni, valoszinuleg mert lassan beindul a ciklusom ujra. Ez tok normalis, mivel hormonalis hattere van. Azt pedig nem tudod akarattal felulirni. :)
2014. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor teherbe estem kb havonta volt szex,a 32. héttől pedig egyáltalán nem.Megmondom őszintén én nem kívántam,az orgazmust igen,de magát a konkrét aktust nem.Zavart a pocak,sokat görcsöltem,féltettem a babát,így a szex sem esett jól.Nem erőltettük,igaz szülés után alig bírtuk kivárni a 6 hetes kontrollt,nem is volt semmi gond,azóta is működik a szex.Viszont a párom vezető beosztásba került,és ez azt jelenti,hogy gyakran baromi fáradt,így egy héten 1-2 alkalommal szexelünk.Engem is zavart,de 12 év után már azt hiszem nem fogok ezen fenn akadni,elfogadtam ezzel együtt.Ha szabadságon van akkor bepótoljuk :)
2014. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!