Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok....

21 hetes kismama vagyok. Terhességem elején rá sem bírtam nézni az édességre, csak savanyút kívántam. Nemrég fordult a kocka és nagyon kívánom az édességet. Ez jelent valamit? Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális és tulajdonképpen nem jelent semmit. Én a terhesség elején tulajdonképpen az ételt sem kívántam, pedig nem voltam rosszul.Az édes dolgok sem izgattak különösebben. KOrábban húst hússal ettem, de nem kívántam azt sem, sőt egyszer-egyszer hánytam is tőle. Most így vége felé már kevés húst meg tudok enni és ahogyTe is mondod újra kívánom az édeset. Az is lehet, hogy az ízlésed pár hét mőlva megint változni fog. Ez már csak ilyen időszak. Amit megkívánsz edd meg, csak ugye a túlzásoktól kell tartózködni minden irányban és nem lesz gond.
2008. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, nálam is vannak ilyenek. Volt már csoki, rántott hús, cola, dobostorta korszakom, most pedig zsíroskenyér paradicsommal korszakom van. Ilyenkor csak azt bírom megenni, azt ettem reggelire, és most vacsira is. Egy egy ilyen korszak eltart 2-3 hétig, aztán jön a következő. Ne aggódj, ez normális. Üdv 22 hetes kismama.
2008. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó,nem csak én vagyok ilyen:) Ma vacsira fagyi utána erőspistás nokedli:)
2008. júl. 26. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a terhességem alatt kakaóscsigát ettem kakaóscsigával :))
2008. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!